Finał Wimbledonu: Djoković – Federer na żywo. Transmisja TV, stream online

Tenis, Wimbledon. Mecz Novak Djoković – Roger Federer na żywo oglądać można w telewizji i internecie. Transmisja TV z finału Wimbledonu w Polsat Sport, stream online w IPLA . 

Transmisja TV z meczu Djoković – Federer. Gdzie i kiedy oglądać finał Wimbledon w telewizji?

W finale Wimbledonu 2019 mężczyzn zmierzą się Novak Djoković i Roger Federer. Pojedynek rozpocznie się w niedzielę 14 lipca 2019 roku o godzinie 15:00. Transmisję przeprowadzi telewizja Polsat Sport. 

Wimbledon na żywo komentować będą Marcin Muras oraz Dawid Olejniczak.

Djoković – Federer online. Gdzie oglądać transmisję z Wimbledonu w internecie?

Mecz Djoković – Federer na żywo można oglądać nie tylko w telewizji, ale również w internecie. Polsat Sport online można oglądać na platformach IPLA. Dostęp do streamu z Wimbledonu nie jest jednak darmowy i wymaga wykupienia specjalnego pakietu. 

Serb broni tytułu, a Szwajcar może poprowadzić rekord zwycięstw w wielkim szlemie. Ostatni raz Djoković i Federer rywalizowali ze sobą w listopadzie 2018 roku. Lepszy okazał się serbski tenisista. Podobnie było w trzech poprzednich pojedynkach.

Finał Wimbledon 2019: Novak Djoković – Roger Federer na żywo / 14.07.2019, godzina 15:00. Transmisja TV: Polsat Sport. Live stream online: IPLA. 

Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.