Ultimate magazine theme for WordPress.

Formuła 1: Grand Prix Kanady na żywo. Transmisja TV, stream online. Gdzie oglądać F1?

Kibice Formuły 1 Grand Prix Kanady na żywo obejrzą w telewizji Eleven Sports 1. Transmisja dostępna będzie również w internecie. Stream online udostępni IPLA, Player oraz elevensports.pl. Oglądaj na żywo jak poradzi sobie Robert Kubica.

Grand Prix Kanady na żywo odbędzie się w niedzielę 29 lipca 2018 roku o godzinie 20:10. Wyścig pokaże telewizja Eleven Sports 1. 40 minut później transmisja z GP Kanady dostępna będzie również w TVP Sport. O 13:30 transmitowana będzie parada kierowców, a o 14:00 rozpocznie się studio przed GP Węgier. Komentatorami będą Michał Gąsiorowski oraz Filip Kapica. 

Transmisje z F1 dostępne są również w internecie. Telewizja Eleven Sports 1 online dostępna jest m.in. na platformie IPLA. Ponadto stream z Grand Prix Węgier udostępnią również IPLA, Player i elevensports.pl. Dostęp nie jest darmowy.

Relacja live z GP Węgier w WP SportoweFakty.

Sobotnie kwalifikacje odbywały się w trudnych warunkach, ponieważ padał deszcz. Najlepszy okazał się Lewis Hamilton. Drugi był Valtteri Bottas, trzeci Kimi Raikkonen. 

Formuła 1: Grand Prix Kanady na żywo online i w TV / 8.06.2019 godzina 20:10. Transmisja TV: Eleven Sports 1 i TVP Sport (40 minut opóźnienia). Stream online: elevensports.pl, IPLA, Player.

Telewizja na żywo pokaże spotkanie . Mecz oglądać można również w internecie. Stream online znaleźć można w .

Transmisja z na żywo. Kiedy i gdzie oglądać mecz na żywo w telewizji?

W kolejce rozegrane zostanie spotkanie . Gdzie i kiedy oglądać mecz na żywo w telewizji? Transmisja TV dostępna będzie w . Początek dnia o godzinie .

Telewizja online. Gdzie oglądać na żywo w internecie?

Nie możesz obejrzeć spotkania w telewizji i szukasz transmisji w internecie? Stream online z meczu za darmo znajduje się WP Pilot, sport.tvp.pl oraz aplikacja mobilna TVP Sport.. Są to legalne źródła do oglądania sportu w internecie, a takich często brakuje w serwisach typu meczyki, meczosy, mecze24 czy innymi zbierającymi linki do meczów na żywo


Mecz na żywo

Data:
Godzina:
Rozgrywki: . kolejka
Transmisja TV:
Stream online:
Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Privacy Policy