Górnik Zabrze – Arka Gdynia online za darmo. Live, transmisja, stream

Zapraszamy do śledzenia meczu Górnik – Arka na żywo online.

Proszę poczekać chwilę na załadowanie się meczu na żywo.

Transmisję z Górnik Zabrze – Arka Gdynia można oglądać w telewizji Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Mecz na żywo dostępny jest również w internecie. Stream online udostępni Player oraz Canal+ Sport Online.

Transmisja z Górnik Zabrze – Arka Gdynia na żywo. Gdzie oglądać w TV?

Spotkanie Górnik Zabrze – Arka Gdynia odbędzie się piątek 14 lutego o godzinie 18:00 w 22. kolejce PKO Ekstraklasy. Transmisję przeprowadzi Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Mecz Górnik – Arka na żywo komentować będą Piotr Laboga i Remigiusz Jezierski.

Górnik – Arka online. Transmisje z PKO Ekstraklasy w internecie

Mecze PKO Ekstraklasy na żywo w internecie dostępne są na Canal+ Sport Online oraz Player. Dostęp do tej pierwszej platformy posiadają jedynie abonenci Canal+, a na Playerze pakiet jest płatny. W cenie 50 zł miesięcznie otrzymujemy dostęp do ponad 20 telewizji, w tym połowa to kanały Canal+. Kibice z zagranicy mogą oglądać transmisje z PKO Ektraklasy w serwisie Ekstraklasa.TV.

Relację live z meczu Górnik – Arka przeprowadzi serwis EkstraklasaLive.pl.

Górnik Zabrze zajmuje obecnie dwunaste miejsce w tabeli PKO Ekstraklasy i ma 24 punkty. Arka Gdynia ma trzy oczka mniej i zajmuje czternastą pozycję.

W rundzie jesiennej Arka pokonała Górnik 1:0, a gola na wagę zwycięstwa zdobył Davit Skhirtladze. Bramkę można zobaczyć poniżej.

W poprzedniej kojce Arka przegrała 0:1 z Cracovią, a Górnik zremisował z Koroną. Jak pójdzie im tym razem? Zapraszamy do śledzenia meczu na żywo.

PKO Ekstraklasa: Górnik Zabrze – Arka Gdynia na żywo w TV i online

Data: piątek 14 lutego
Godzina: 18:00
Transmisja TV: Canal+ Sport i Canal+ Sport 3
Stream online: Player oraz Canal+ Sport Online
Relacja live: EkstraklasaLive.PL

Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.