Górnik Zabrze – Wisła Kraków na żywo ONLINE ZA DARMO

Poczekaj chwilę na załadowanie się meczu na żywo.

Mecz Górnik Zabrze – Wisła Kraków na żywo w internecie za darmo. Transmisję przeprowadzi telewizja Canal+ Sport. Live stream online można znaleźć m.in. w nowej platformie Canal+, a relację na żywo za darmo przeprowadzi EkstraklasaLive.pl.

Transmisja z meczu Górnik Zabrze – Wisła Kraków online

Spotkanie 33. kolejki PKO Ekstraklasy Górnik Zabrze – Wisła Kraków odbędzie się w sobotę 27 czerwca 2020 roku o godzinie 20:00. Transmisję przeprowadzi telewizja Canal+ Sport, a także Canal+ Sport 3 i Canal+ 4K Ultra HD.

Mecz Górnik – Wisła na żywo komentować będą Rafał Wolski oraz Tomasz Wieszczycki.

Górnik – Wisła online. Live stream w internecie

Gdzie oglądać mecz Górnik Zabrze – Wisła Kraków w internecie? Abonenci Canal+ mogą skorzystać z NC+ Go. Pozostali kibice mają do wyboru platformy Player i “Nowy Canal+”. Fani z zagranicy mogą oglądać mecz Górnik – Wisła na żywo na Ekstraklasa.TV.

Górnik Zabrze ma 47 punktów. Przed tą kolejką był dziewiąty, ale aby utrzymać tę pozycję musi pokonać Wisłę Kraków. Zespół z Krakowa ma 38 punktów i pięć punktów przewagi nad strefą spadkową.

– Nie weszliśmy po pandemii od razu na wysokie obroty, ale też przeczuwaliśmy, że 2-3 mecze mogą zrobić bardzo dużo pozytywnego. I tak właśnie się stało. Złapaliśmy z powrotem rytm – meczowy, treningowy i regeneracyjny. Teraz jeden dzień więcej względem meczu z Wisłą Płock bardzo dużo nam daje i będziemy gotowi – powiedział Artur Skowronek, trener Wisły Kraków.

Mecze na żywo: Górnik Zabrze – Wisła Kraków stream online

Data: 27.06.2020
Godzina: 20:00
Rozgrywki: 33. kolejka PKO Ekstraklasy
Transmisja TV: Canal+ Sport, Canal+ Sport 3 i Canal+ 4K Ultra HD
Stream online: Canal+ przez internet i Player
Relacja live za darmo: EkstraklasaLive.pl

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.