GP Holandii transmisja, live stream online. Gdzie obejrzeć na żywo?

GP Holandii transmisja z F1 z udziałem Roberta Kubicy. Gdzie oglądać w TV i online? Formuła 1 na żywo dostępna jest w telewizji Eleven Sports 1.

W sobotę rano okazało się, że w Grand Prix Holandii udział weźmie Robert Kubica, który zastąpił Kimi Raikkonena z powodu jego pozytywnego wyniku testu na obecność koronawirusa. Pech kolegi to znakomita szansa dla polskiego kierowcy F1.

Po raz pierwszy w tym sezonie będzie mógł się zaprezentować w barwach Alfa Romeo Racing Orlen. Jak zaprezentuje się Robert Kubica? Oglądaj na żywo Grand Prix Holandii. Transmisja TV w Eleven Sports 1.

W piątek o godzinie 15:00 rozpoczną się kwalifikacje, a w niedzielę o tej porze zaplanowano wyścig. GP Holandii na żywo pokaże Eleven Sports 1. Transmisję można oglądać również w internecie.

Grand Prix Holandii online na żywo obejrzeć można m.in. na platformie Player, która oferuje dostęp do telewizji Eleven Sports 1 w internecie. Live stream nie jest jednak darmowy. Miesięczny dostęp kosztuje 15 zł, a na cały sezon 55 zł (mamy dostęp do Eleven Sports do końca stycznia). Warto więc zastanowić się nad zakupem legalnej transmisji, aby w spokoju obejrzeć Roberta Kubicę na żywo.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.