Grand Prix Włoch transmisja, live stream online. Gdzie obejrzeć na żywo?

GP Włoch transmisja z F1 z udziałem Roberta Kubicy. Gdzie oglądać w TV i online? Formuła 1 na żywo dostępna jest w telewizji Eleven Sports 1.

W niedzielę kolejny wyścig Formuły 1. Podczas Grand Prix Włoch znów zobaczymy na torze Roberta Kubicę. Jak sobie poradzi kierowca Alfa Romeo Racing Orlen?

Na trzecim treningu wypadł bardzo dobrze. Udanie wystartował również w kwalifikacjach, zyskiwał pozycje, ale po kontakcie z samochodem  Yukiego Tsunody obrócił się i spadł na koniec stawki. Ostatecznie Robert Kubica kwalifikacje ukończył na 18 pozycji. Wygrał je Valtteri Bottas, ale potem otrzymał karę i GP Włoch rozpocznie z ostaniego miejsca startowego.

Gdzie można obejrzeć wyścig F1 na żywo? Transmisja TV w Eleven Sports 1. Początek zawodów o godzinie 15:00. O 13:00 można obejrzeć paradę kierowców, a o 14:00 studio. Transmisję można oglądać również w internecie.

Grand Prix Włoch online na żywo obejrzeć można m.in. na platformie Player, która oferuje dostęp do telewizji Eleven Sports 1 w internecie. Live stream nie jest jednak darmowy. Miesięczny dostęp kosztuje 15 zł, a na cały sezon 55 zł (mamy dostęp do Eleven Sports do końca stycznia). Warto więc zastanowić się nad zakupem legalnej transmisji, aby w spokoju obejrzeć Roberta Kubicę na żywo.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.