Hotel Paradise 3 online za darmo. Gdzie obejrzeć powtórki i odcinki 46 i 47

Hotel Paradise 3 online za darmo. Gdzie obejrzeć odcinki jako live stream z TVN 7 lub powtórki? Wszystkie odcinki trzeciej edycji dostępne są na Player. W najbliższych dniach emisja Hotel Paradise 3 odc 46 i 47.

Hotel Paradise 3 kiedy lecą odcinki 46 i 47

Odcinki Hotel Paradise 3 można oglądać w telewizji TVN7 od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:30. Odcinek 46 trzeciej edycji wyemitowany zostanie we wtorek 11 maja 2021 roku. W kolejnych dniach emisja odcinków 47, 48 i 49.

Hotel Paradise 3 nakręcony został na Zanzbibarze. Trzeci sezon składa się z aż 60 odcinków! To dobra wiadomość dla fanów tej produkcji. Program prowadzi Klaudia El Dursi.

“W Hotel Paradise 3 uczestnicy oraz widzowie przeniosą się na egzotyczny Zanzibar! Żar tropików, błękitne fale oceanu i przebojowi single oraz singielki. Gorący będzie nie tylko klimat, ale też atmosfera podczas ich pobytu na zapierającej dech w piersiach wyspie. Czy przylecą z konkretnym planem czy postawią na spontaniczność? Zimna kalkulacja czy gorąca fala namiętności? Miłość czy pieniądze? Jedno jest pewne – w przygodzie życia będzie im towarzyszyć zjawiskowa Klaudia El Dursi oraz niezawodny Pan Lektor” – czytamy w zapowiedzi Hotel Paradise 3.

Hotel Paradise 3 kiedy leci:

  • Hotel Paradise 45 – poniedziałek, 10 maja
  • Hotel Paradise 46 – wtorek, 11 maja
  • Hotel Paradise 47 – środa, 12 maja
  • Hotel Paradise 48 – czwartek, 13 maja

Powtórki odcinków Hotel Paradise online i w TV

Hotel Paradise 3 odcinki w formie powtórki można oglądać zarówno w TV , jak i online. To dobra wiadomość, ponieważ nie każdy zdoła cztery razy w tygodniu obejrzeć odcinki na żywo w TVN7.

Wszystkie odcinki Hotel Paradise 3 powtórki dostępne są w soboty od 11:40. Można wtedy obejrzeć jeden odcinek po drugim z danego tygodnia. Gdzie oglądać program w internecie? CDA, Youtube, Dailmotion, Player?

Hotel Paradise 3 online za darmo

Hotel Paradise online za darmo dotychczas dostępny był na platformie Player. Niestety od niedawna wszystkie odcinki publikowane tam nie są darmowe. Sporo osób szuka więc Hotel Paradise 3 potórki na Youtube, CDA czy Dailymotion.

Warto jednak zastanowić się nad zakupem pakietu na Player.pl. Obecnie najtańszy kosztuje 5 zł, a pozwala nie tylko oglądać wszystkie odcinki różnych programów, seriali i filmów w VOD, ale również daje dostęp do dodatkowych materiałów z Hotel Paradise 3.

Droższy pakiet pozwala oglądać również Hotel Paradise 3 online jako live stream z TVN7.

ZAŁÓŻ KONTO NA PLATFORMIE PLAYER I OGLĄDAJ HOTEL PARADISE

Hotel Paradise odcinek 40

Kara robi furorę. Panowie są nią zafascynowani. Szczególnie Marcin i Simon nie odstępują jej na krok. Nathalia i Bibi są zazdrosne o swoich partnerów, którzy nie kryją zachwytu nad nową uczestniczką. Czy dziewczyny mają powody by obawiać się o swoją pozycję w Hotelu Paradise? Wieczorna impreza będzie punktem kulminacyjnym. Podczas gdy panowie będą bawić się w najlepsze z Karą przy barze, w gronie dziewczyn poleją się łzy. Zawód, wściekłość i rozczarowanie Nathalii i Bibi sprawią, że pozostałe uczestniczki staną za nimi murem i wytoczą ciężkie działa przeciwko chłopakom. Czy Kara zrobi aż tak duże wrażenie na mężczyznach, że ci mogą pomyśleć o pozostawieniu swoich partnerek, z którymi tyle czasu budowali relację?

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.