Hotel Paradise 4 online za darmo. Gdzie obejrzeć powtórki i odcinek 12, 13, 14

Hotel Paradise 4 odc. 12, 13, 14 online za darmo. Gdzie obejrzeć odcinki jako live stream z TVN 7 lub powtórki? Wszystkie odcinki czwartej edycji dostępne są na Player. Hotel Paradise 4 odc. 5 już 3 września

Hotel Paradise 4 kiedy leci odc. 12, 13, 14

Odcinki Hotel Paradise 4 można oglądać w telewizji TVN7 od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00. Odcinek 7 czwartej edycji wyemitowany zostanie we wtorek 7 września 2021 roku. Odcinek 8 już w środę.

Hotel Paradise 4 nakręcony został na Zanzbibarze. Trzeci sezon składa się z aż 60 odcinków! To dobra wiadomość dla fanów tej produkcji. Program prowadzi Klaudia El Dursi.

ZAŁÓŻ KONTO NA PLATFORMIE PLAYER I OGLĄDAJ HOTEL PARADISE

“Egzotyczny Zanzibar, piękni i młodzi, żądni przygód uczestnicy oraz skrajne emocje, które zawładną ich sercami i umysłami. W nadchodzącym sezonie szykuje się ostra gra. Tylu dramatów, łez, konfliktów, scen zazdrości i fal namiętności nie było w żadnej z dotychczasowych edycji. A to za sprawą tego, że tym razem w Hotelu zameldują się single, którzy z jednej strony uwielbiają kroczyć własnymi drogami, zawsze chcą stawiać na swoim i nie lubią przegrywać, a z drugiej mają gorące temperamenty i wrażliwe dusze. Dlatego też obserwacja, kalkulacja, strategiczne myślenie, a nawet manipulacja, zderzą się z prawdziwymi i spontanicznymi uczuciami. Czekają ich trudne decyzje w obliczu pojawiającego się nagle uczucia.  Czy będą potrafili trzymać się swoich twardych zasad? A może strzała amora trafiając w ich czuły punkt, zakłóci chłodną kalkulację i rzuci w wir namiętności? Co wówczas wybiorą – miłość czy pieniądze? Czy w tej wszechobecnej rywalizacji znajdzie się miejsce na przyjaźń? Czy uczestnicy będą mogli zaufać komukolwiek? Czy Rajska Wyrocznia pomoże im poznać prawdziwe oblicze pozostałych mieszkańców i podjąć właściwe decyzje?  ” – czytamy w zapowiedzi Hotel Paradise 4.

Hotel Paradise 4 kiedy leci:

  • Hotel Paradise odcinek 12 – poniedziałek, 13 września
  • Hotel Paradise odcinek 13 – wtorek, 14 września
  • Hotel Paradise odcinek 14 – środa, 15 września
  • Hotel Paradise odcinek 15 – czwartek, 16 września
  • Hotel Paradise odcinek 16 – piątek, 17 września

Powtórki odcinków Hotel Paradise online i w TV

Hotel Paradise 4 odcinki w formie powtórki można oglądać zarówno w TV , jak i online. To dobra wiadomość, ponieważ nie każdy zdoła cztery razy w tygodniu obejrzeć odcinki na żywo w TVN7.

Wszystkie odcinki Hotel Paradise 4 powtórki dostępne są w soboty od 11:40. Można wtedy obejrzeć jeden odcinek po drugim z danego tygodnia. Gdzie oglądać program w internecie? CDA, Youtube, Dailmotion, Player?

Hotel Paradise online za darmo

Hotel Paradise 4 online za darmo dotychczas dostępny był na platformie Player. Niestety od niedawna wszystkie odcinki publikowane tam nie są darmowe. Sporo osób szuka więc Hotel Paradise 4 powtórki na Youtube, CDA czy Dailymotion.

Warto jednak zastanowić się nad zakupem pakietu na Player.pl. Obecnie najtańszy kosztuje 5 zł, a pozwala nie tylko oglądać wszystkie odcinki różnych programów, seriali i filmów w VOD, ale również daje dostęp do dodatkowych materiałów z Hotel Paradise 4.

ZAŁÓŻ KONTO NA PLATFORMIE PLAYER I OGLĄDAJ HOTEL PARADISE

Droższy pakiet pozwala oglądać również Hotel Paradise 4 online jako live stream z TVN7.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.