Hotel Paradise 3 online za darmo. Gdzie obejrzeć powtórki i odcinki VOD?

Hotel Paradise 3 online za darmo. Gdzie obejrzeć odcinki jako live stream z TVN 7 lub powtórki? Wszystkie odcinki trzeciej edycji dostępne są na Player.

Hotel Paradise 3 kiedy lecą odcinki 1, 2, 3, 4

Odcinki Hotel Paradise 3 można oglądać w telewizji TVN7 od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:30. Odcinek 1 trzeciej edycji wyemitowany zostanie w poniedziałek 22 lutego 2021 roku.

Hotel Paradise 3 nakręcony został na Zanzbibarze. Trzeci sezon składa się z aż 60 odcinków! To dobra wiadomość dla fanów tej produkcji. Program poprowadzi Klaudia El Dursi.

“W Hotel Paradise 3 uczestnicy oraz widzowie przeniosą się na egzotyczny Zanzibar! Żar tropików, błękitne fale oceanu i przebojowi single oraz singielki. Gorący będzie nie tylko klimat, ale też atmosfera podczas ich pobytu na zapierającej dech w piersiach wyspie. Czy przylecą z konkretnym planem czy postawią na spontaniczność? Zimna kalkulacja czy gorąca fala namiętności? Miłość czy pieniądze? Jedno jest pewne – w przygodzie życia będzie im towarzyszyć zjawiskowa Klaudia El Dursi oraz niezawodny Pan Lektor” – czytamy w zapowiedzi Hotel Paradise 3.

Hotel Paradise 3 kiedy leci:

  • Hotel Paradise odc. 1 – poniedziałek 22 luty
  • Hotel Paradise odc. 2 – wtorek 23 luty
  • Hotel Paradise odcinek 3 – środa 24 luty
  • Hotel Paradise odcinek 4 – czwartek 25 luty

Powtórki odcinków Hotel Paradise online i w TV

Hotel Paradise 3 odcinki w formie powtórki można oglądać zarówno w TV , jak i online. To dobra wiadomość, ponieważ nie każdy zdoła cztery razy w tygodniu obejrzeć odcinki na żywo w TVN7.

Wszystkie odcinki Hotel Paradise 3 powtórki dostępne są w soboty od 11:40. Można wtedy obejrzeć jeden odcinek po drugim z danego tygodnia. Gdzie oglądać program w internecie?

Hotel Paradise 3 online za darmo

Hotel Paradise online za darmo dotychczas dostępny był na platformie Player. Niestety od niedawna wszystkie odcinki publikowane tam nie są darmowe. Sporo osób szuka więc powtórki Hotel Paradise 3 na Youtube, CDA czy Dailymotion.

Warto jednak zastanowić się nad zakupem pakietu na Player.pl. Obecnie najtańszy kosztuje 4 zł, a pozwala nie tylko oglądać wszystkie odcinki różnych programów, seriali i filmów w VOD, ale również daje dostęp do dodatkowych materiałów z Hotel Paradise 3.

Droższy pakiet pozwala oglądać również Hotel Paradise 3 online jako live stream z TVN7.

ZAŁÓŻ KONTO NA PLATFORMIE PLAYER I OGLĄDAJ HOTEL PARADISE

Hotel Paradise 3 uczestnicy

Pierwszego dnia w raju zamieszka dziewięcioro uczestników. Każdy z nich to silna indywidualność. Każdy z nich z czystą kartą. Jednak tuż po przekroczeniu progu Hotelu, karty zaczną się zapisywać. I nawet najmniejsze wydarzenie, niespodziewana sytuacja mogą zaważyć na ich dalszych losach. Już wkrótce poznamy szczegóły dotyczące uczestników i ich Instagram.

Hotel Paradise 3 odcinek 1

Jak tym razem dojdzie do spotkania mieszkańców? Kto zauroczy się od pierwszego wejrzenia? A kogo nikt nie powali na kolana? Czy zakomunikują to innym uczestnikom, czy będą skrywać ten fakt w tajemnicy, by móc prowadzić grę na własnych warunkach?Mieszkańcy nie będą owijać w bawełnę i od razu zechcą dowiedzieć się o sobie jak najwięcej.

W końcu przed pierwszym wyborem to jak najbardziej uzasadnione. Czekają ich intensywne rozmowy o związkach, rozstaniach, miłosnych rozczarowaniach, oczekiwaniach względem programu. Już na samym początku podzielą się ze sobą bardzo intymnymi faktami ze swojego życia. Czy te informacje pomogą im wybrać osobę, z którą chcieliby stworzyć pierwszą parę? A ta chwila nastąpi dość szybko.
Po całym dniu niesamowitych wrażeń panie będą musiały zdecydować z kim spędzą pierwszą noc w Hotelu Paradise. Ale żeby wybór nie był oczywisty, Klaudia zorganizuje dla nich test na spostrzegawczość. Czy dziewczynom uda się trafić w tych uczestników, z którymi chciałyby stworzyć pary? Czym będą się kierować i czy zdradzą kogo miały na myśli dokonując ostatecznego wyboru?

Hotel Paradise 3 odc. 1

Hotel Paradise 3 odcinek 3

Szykuje się miłosny trójkąt. Do kogo dołączy singielka Ola? Do Marcina i Luizy, Kornelii i Krystiana czy Dawida i Basi? U kogo w sypialni zrobi się tłoczno? Czy będzie im wygodnie? Czy uda im się zasnąć? Po tej pełnej wrażeń nocy, trzeba będzie ułatwić wybór szczęśliwcowi. Jak dojdzie do ostatecznego rozwiązania? Którą dziewczynę wybierze uwikłany w trójkąt amant?

Kornelia cały czas nie zdecydowała się by porozmawiać z Simonem i wyznać mu, że jej się podoba. Dziewczyny postanowią ją zmotywować. Czy to pomoże jej w zrobieniu tego trudnego kroku? Tymczasem nocą, w sypialni temat Kornelii poruszy Bogusia. Co na to Simon?
Hotelowe towarzystwo powiększy się . Kto dołączy do męskiej ekipy? Czy niektóre panie zaczną rozważać zmianę partnera? Jaką strategię przyjmą nowi mężczyźni? Czy od razu ruszą do akcji czy skupią się na wnikliwej obserwacji?

Anonimowe pytania od uczestników w Puszce Pandory już czekają. Odpowiedzi na nie mogą wołać nie lada zamęt. Kogo będą chcieli prześwietlić uczestnicy? Które relacje najbardziej ich interesują? Czy kogoś zaniepokoją szczere do bólu wyznania? A może zasmucą? Kto zawstydzony obleje się rumieńcem?

Zobacz zwiastun odcinków 1-4

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.