Ultimate magazine theme for WordPress.

Jakub Błaszczykowski rozpocznie treningi z Wisłą Kraków! Zagra w niej za darmo!

Sytuacja w Wiśle Kraków wciąż jest katastrofalna, ale widać światełko w tunelu. W środę treningi z zespołem rozpocznie Jakub Błaszczykowski!

Rafał Wisłocki i Bogusław Leśnodorski robią wszystko, aby uratować Wisłę Kraków. W środę spotkają się z piłkarzami, którzy rozpoczynają przygotowania do rundy wiosennej. Będą chcieli ich namówić do zostania w klubie.

Treningi z zespołem rozpocznie Jakub Błaszczykowski, który rozwiązał swój kontrakt z Vfl Wolfsburg i jest gotów grać dla Wisły Kraków nawet za darmo. Najpierw jednak jej sytuacja musi się poprawić.

Istnieje na to spora szansa, bo są podmioty gotowe dokapitalizować spółkę dodatkowymi czterema milionami. O sprawie poinformował Krzysztof Stanowski z Weszło.

Obecność Jakuba Błaszczykowskiego może pozytywnie wpłynąć na pozostałych zawodników, którzy mają powody, aby domagać się rozwiązania kontraktów i odejścia za darmo do innych klubów. Kilku graczy zdecydowało się już na taki ruch.

Zapraszamy do śledzenia meczów na żywo w internecie. Jeśli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to zapraszamy po mecze online. Znajdziesz tutaj najważniejsze wydarzenia sportowe na żywo za darmo.

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Privacy Policy