Jan Tomaszewski wspomina mecz reprezentacji Polski z Anglią. “Rywal nazwał mnie klaunem, ale…”

W Ambasadzie Brytyjskiej w Warszawie odbyło się przyjęcie z okazji urodzin Jej Królewskiej Mości. Podczas wydarzenia świętowano również stulecie polsko-brytyjskiego partnerstwa po odzyskaniu przez Polskę niepodległości. Na imprezę zaproszono m.in. polskich weteranów II wojny światowej, a także Jana Tomaszewskiego, który „zatrzymał” Anglię w słynnym meczu na Wembley. – Rywalizowaliśmy na boisku, a poza nim byliśmy i jesteśmy przyjaciółmi. Brian Clough przed meczem nazwał mnie klaunem, ale podaliśmy sobie ręce w studiu. Czym innym jest walka, a czym innym poszanowanie na boisku i poza nim – stwierdził były reprezentant Polski w piłce nożnej.

Zobacz gdzie oglądać mecz reprezentacji Polski z Macedonią Północną.

Telewizja TVP 1, TVP Sport, Polsat Sport na żywo pokaże spotkanie Macedonia Północna - Polska. Mecz oglądać można również w internecie. Stream online znaleźć można w sport.tvp.pl, WP Pilot, IPLA.

Transmisja z Macedonia Północna - Polska na żywo. Kiedy i gdzie oglądać mecz na żywo w telewizji?

W kolejce rozegrane zostanie spotkanie Macedonia Północna - Polska. Gdzie i kiedy oglądać mecz na żywo w telewizji? Transmisja TV dostępna będzie w TVP 1, TVP Sport, Polsat Sport. Początek dnia 07/06/2019 o godzinie 20:445.

Telewizja TVP 1, TVP Sport, Polsat Sport online. Gdzie oglądać meczosy na żywo w internecie?

Nie możesz obejrzeć spotkania Macedonia - Polska w telewizji i szukasz transmisji w internecie? Stream online z meczu Macedonia - Polska znajduje się w w sport.tvp.pl, WP Pilot oraz IPLA. Transmisje z TVP 1 i TVP Sport dostępne są za darmo. . Są to legalne źródła do oglądania sportu w internecie, a takich często brakuje w serwisach typu meczyki, meczosy, mecze24 czy innymi zbierającymi linki do meczów na żywo


Mecz Macedonia Północna - Polska na żywo

Data: 07/06/2019
Godzina: 20:445
Rozgrywki: . kolejka
Transmisja TV: TVP 1, TVP Sport, Polsat Sport
Stream online: sport.tvp.pl, WP Pilot, IPLA
Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.