Kiedy i gdzie oglądać mecze Polaków? Transmisje w TVP 1, TVP Sport i Polsat Sport

Reprezentacja Polski w listopadzie rozegra dwa ostatnie spotkania eliminacji Euro 2020. Kiedy i gdzie oglądać mecze Polaków na żywo? Transmisje z Izrael – Polska i Polska Słowenia przeprowadzą telewizje TVP 1, TVP Sport, a także Polsat Sport.

Reprezentacja Polski zapewniła już sobie awans na mistrzostwa Europy 2020, ale nie oznacza to, że z Izraelem i Słowenią gra o pietruszkę. Wręcz przeciwnie. Celem Polaków jest utrzymanie pierwszego miejsca w grupie, co może sprawić, że podczas losowania grup Euro 2020 biało-czerwoni będą rozstawieni w wyższym koszyku.

Mecz Izrael – Polska odbędzie się w sobotę 16 listopada o godzinie 20:45. Trzy dni później na stadionie PGE Narodowym w Warszawie rozegrane zostanie spotkanie Polska – Słowenia.

Transmisje w TVP 1, TVP Sport i Polsat Sport

Transmisje z meczów reprezentacji Polski można oglądać w TVP 1, TVP Sport oraz Polsacie Sport. Co ważne mecze na żywo w internecie dostępne są za darmo. Zarówno dla widzów z Polski, jak i za granicy.

Gdzie oglądać mecze Polaków online? Stream online udostępnia oficjalny serwis oraz aplikacja TVP Sport (sport.tvp.pl). Legalna i darmowa transmisja dostępna jest w wysokiej jakości, bez logowania.

Ponadto telewizja TVP 1 stream online za darmo udostępnia na platformie WP Pilot. Również kanał ten znajduje się w darmowym pakiecie, ale aby oglądać bez limitu należy się zalogować. WP Pilot telewizję TVP 1 na żywo w internecie udostępnia również internautom przebywającym poza granicami Polski. Konieczne jest jednak potwierdzenie swojego pochodzenia, np. numerem konta bankowego.

Stream online z telewizji Polsat Sport można wykupić na platformie IPLA. Miesięczny dostęp do kilku sportowych kanałów kosztuje 20 zł, a do pojedynczego meczu 5 zł.

Mecze Izrael – Polska i Polska – Słowenia na żywo za darmo można śledzić również w naszym serwisie.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.