Korona Królów 333 online. Odcinki na TVP VOD, streszczenie

Fot. TVP VOD / vod.tvp.pl

Streszczenie odcinków serialu Korona Królów. Zobacz kiedy i gdzie oglądać najnowszy odcinek po polsku oraz co się w nim wydarzy. Emisja Korona Królów odc. 333 już w czwartek 13 lutego o godzinie 18:30 w telewizji TVP 1.

Nowe odcinki serialu Korona Królów po polsku można oglądać w telewizji TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 18:30. Odcinki serialu online na żywo udostępniane są na WP Pilot.

Wszystkie odcinki serialu Korona Królów online za darmo można znaleźć również na TVP VOD (vod.tvp.pl). Posiadacze “Strefy ABO” mogą je oglądać przed premierą w TVP 1, a pozostali tuż po emisji w TV.

Oglądaj Koronę Królów na TVP VOD

Korona Królów 333 – Szczegółowe streszczenia odcinków

Zwiastun odcinka:

Korona Królów 333 – streszczenie: Jagiełło w głębi duszy obawia się Wilhelma, mimo to zgadza się na spotkanie z Viscontim i na to by Jadwiga zrobiła karnawał na Wawelu. Ragana oddaje się Skirgielle. Korygiełło próbuje uświadomić bratu, że Ragana robi wszystko z miłości do Jagiełły. Margit i Luca Visconti zakochują się w sobie. Gniewosz z Dalewic w Krakowie rozsiewa plotki na temat Jadwigi. Przychodzą wieści od Jana z Tarnowa o planowanym sojuszu Witolda i Dymitra Dońskiego, Jagiełło nie godzi się na plany matrymonialne Witolda.

Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.