Korona Królów 361, 362, 363 VOD. Streszczenie odcinków

Korona Królów streszczenie odcinków 361, 361, 363. Wszystkie odcinki serialu online można oglądać za darmo na WP Pilot (na żywo) jak i VOD TVP.

W tym tygodniu oprócz odc. 360 wyemitowane zostaną odcinki 361, 362, 363. Koronę Królów można oglądać w telewizji TVP 1 o godzinie 18:30 oraz w internecie.

WP Pilot udostępnia darmowy live stream z TVP 1, a wszystkie odcinki opublikowane są na platformie TVP VOD.

Streszczenie odcinków Korona Królów:

Korona Królów 361

Lato 1391. Jagiełło posyła Wigunta na Kujawy i prosi, aby rozeznał się w planach Opolczyka. Jadwiga nakazuje Radlicy i Szczeknie pracować razem nad wznowieniem uczelni. Zazdrosny o Jana Szczeknę Radlica, zleca Zawiszy z Oleśnicy pilnowanie królowej. Gniewosz z Dalewic, Hanka i Grabarz szukają złota Habsburgów. Spytek podejrzewa Jana z Tęczyna o zdradę królestwa.

Korona Królów 362

Lato 1391. Jagiełło zapowiada wyruszenie wojsk na Opolczyka oraz prosi Spytka, by przeprowadził śledztwo i złapał szpiega, który donosi Krzyżakom. Spytek śledzi Jana z Tęczyna, widzi jak ten wysyła gońca z listem do Wielunia. Okazuje się, że w liście jest wyznanie miłosne. Jadwiga wygania Eufemię z Wawelu. Dominik oświadcza się Hance.

Korona Królów 363

Wrzesień 1391. W pierwszych tygodniach wojny Jagiełło odnosi przewagę. Sirputis dowiaduje się o ciąży Margit. Jan z Tęczyna zamierza uratować Eufemię i wywieźć ją z Wielunia. Hanka w ostatniej chwili wycofuje się z przyjęcia oświadczyn Dominika. Ersebeth przybywa na Wawel ze skargą na Czambora, który nagabuje Melsztyńskich o zwrot żony. Jagiełło modli się o syna.

Zostaw odpowiedź