Korona Królów odc. 315 online i na VOD

Serial Korona Królów odcinek 315 wyemitowany zostanie we wtorek w TVP 1. Zobacz gdzie oglądać odcinki w internecie na żywo lub VOD online.

Korona Królów 315 online

315 odcinek serialu “Korona Królów” wyemitowany zostanie we wtorek 14 stycznia 2020 roku o godzinie 18:30 w telewizji TVP 1. Jeśli nie możecie zasiąść przed telewizorem, to odcinek 315 na żywo można oglądać również w internecie.

“Korona Królów” online za darmo dostępna jest na WP Pilot, który udostępnia stream w internecie z telewizji TVP 1.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY OGLĄDAĆ TVP 1 W INTERNECIE ZA DARMO

Korona Królów odc. 315 VOD

Jeśli przegapiliście serial Korona Królów odc. 315 to możecie obejrzeć powtórkę w internecie. Wszystkie odcinki online za darmo można oglądać na TVP VOD. Należąc do strefy ABO można mieć do nich dostęp nawet przed premierą w TVP 1.

Korona Królów odcinek 315

Streszczenie odcinka 315 “Korony Królów” z TVP VOD: Wieśniacy z Wielkopolski, którym Jagiełło kazał zabrać jedzenie, proszą Jadwigę o pomoc. Pod wpływem żony Władysław wynagradza ludziom straty i odbiera lekcję pokory. Dymitr wyznaje Wierzynkowi, że to on kieruje siłami nieczystymi w domu Gniewosza. Hanka i Regina zastawiają pułapkę na ducha. Jan z Kościelca okazuje się tajemniczym bohaterem z pola walki, po bitwie rusza ratować Niemierzę

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.