Korona Królów odc. 316 online i na VOD

Korona Królów odcinek 316 wyemitowany zostanie w środę w TVP 1. Zobacz gdzie oglądać odcinki serialu w internecie na żywo lub VOD online.

Korona Królów 316 online

Serial Korona Królów odc. 316 wyemitowany zostanie w środę 15 stycznia 2020 roku o godzinie 18:30 w telewizji TVP 1. Jeśli nie możecie zasiąść przed telewizorem, to odcinek 316 na żywo można oglądać również w internecie.

“Korona Królów” online za darmo dostępna jest na WP Pilot. Platforma ta pozwala oglądać TVP 1 na żywo w internecie za darmo.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY OGLĄDAĆ TVP 1 W INTERNECIE ZA DARMO

Korona Królów odc. 316 VOD

Jeśli przegapiliście serial Korona Królów odc. 315 to możecie obejrzeć powtórkę w internecie. Wszystkie odcinki online za darmo można oglądać na TVP VOD. Należąc do strefy ABO można mieć do nich dostęp nawet przed premierą w TVP 1.

Korona Królów 316 VOD

Streszczenie odcinka 316 “Korony Królów” z TVP VOD: Jadwiga dowiaduje się, że sytuacja w Budzie jest tragiczna. Jagiełło przygotowuje pismo: propozycję dla Bośniaczki układu zabezpieczającego. Wallenrod chce oddać Niemierzę Polakom za okup, Engelhard domaga się jego śmierci. Hanka demaskuje grabarza Piotra i z nim zrywa. Ojciec Tomasz chce szantażować Helenę, by zdobyć jej majątek. (źródło: vod.tvp.pl)

Korona Królów odc. 316 już w środę w TVP 1

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.