Korona Królów odc. 317 online i na VOD

Korona Królów 317 wyemitowany zostanie w środę w TVP 1. Zobacz gdzie oglądać odcinki serialu w internecie na żywo lub VOD online.

W odcinku 317 “Korony Królów” Jagiełło i Jadwiga przyjmują legata papieskiego Maffiolusa, któremu król ma złożyć przysięgę Stolicy Apostolskiej. Zanim Władysław zgodzi się zna to, prawie obraża dumnego duchownego. Wallenrod wysyła Jana z Kościelca po okup za Niemierzę. Mikołaj z Wenecji okłamuje Helenę, obiecuje jej opiekę w zamian za audiencję u królowej. Regina zachęca Teodora do żeniaczki z Hanką. Grabarz chce się zatrudnić u Teodora.

Korona Królów 317 online

Serial Korona Królów odc. 317 w TVP 1 można obejrzeć w czwartek 16 stycznia 2020 roku o godzinie 18:30. Jeśli nie możecie zasiąść przed telewizorem, to odcinek 317 na żywo można oglądać również w internecie.

Korona Królów 317 online za darmo dostępna jest na WP Pilot. Platforma ta pozwala oglądać TVP 1 na żywo w internecie za darmo.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY OGLĄDAĆ TVP 1 W INTERNECIE ZA DARMO

Korona Królów odc. 317 VOD

Jeśli przegapiliście serial Korona Królów odc. 317 to możecie obejrzeć powtórkę w internecie. Wszystkie odcinki online za darmo można oglądać na TVP VOD. Należąc do strefy ABO można mieć do nich dostęp nawet przed premierą w TVP 1.

317 odcinek będzie ostatnim wyemitowanym w tym tygodniu. Na następne spotkanie z Koroną Królów zapraszamy w poniedziałek.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.