Korona Królów odc. 319 online i na VOD

Fot. vod.tvp.pl

Korona Królów 319 wyemitowany zostanie w środę w TVP 1. Zobacz gdzie oglądać odcinki serialu w internecie na żywo lub VOD online.

Korona Królów 319 online

Serial Korona Królów odc. 319 w TVP 1 można obejrzeć we wtorek 21 stycznia 2020 roku o godzinie 18:30. Jeśli nie możecie zasiąść przed telewizorem, to odcinek 319 na żywo można oglądać również w internecie.

Korona Królów 319 online za darmo dostępna jest na WP Pilot. Platforma ta pozwala oglądać TVP 1 na żywo w internecie za darmo.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY OGLĄDAĆ TVP 1 W INTERNECIE ZA DARMO

Korona Królów odc. 319 VOD

Jeśli przegapiliście serial Korona Królów odc. 319 to możecie obejrzeć powtórkę w internecie. Wszystkie odcinki online za darmo można oglądać na TVP VOD. Należąc do strefy ABO można mieć do nich dostęp nawet przed premierą w TVP 1.

Oglądaj Koronę Królów na TVP VOD

Korona Królów 319 – streszczenie odcinka: Mikołaj z Wenecji radzi, by okup za Niemierzę wypłacić Krzyżakom w Wenecji. Jagiełło urządza polowanie. Życzy sobie poznać bohatera Jana z Kleparza bliżej i chce, by Dobiesław zaprosił go na swój ślub i wesele. Zawisza z Oleśnicy, na rozkaz Jadwigi, chwyta szpiega krzyżackiego. Na Wawelu odbywa się radosna uczta, podczas której przychodzi druzgocąca zebranych wieść o zamordowaniu Mikołaja z Gary i uwięzieniu Bośniaczki

Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.