Korona Królów 385, 386, 387, 388. Streszczenie odcinków, oglądaj online na VOD TVP

Korona Królów 385, 386, 387, 388 – streszczenie szczegółowe odcinków. Serial od 31 sierpnia można oglądać w TVP1 oraz w VOD na platformie TVP VOD. Zobacz kiedy dokładnie nastąpi emisja nowych odcinków.

Korona Królów odcinki 385, 386, 387, 388

Serial Korona Królów emitowany będzie od poniedziałku do czwartku o godzinie 18:30 w TVP 1. O tej porze można oglądać go również online na WP Pilot, gdzie dostępny jest stream online z TVP 1.

Korona Królów emisja odcinków:

  • Korona Królów odc. 385 – poniedziałek 14 września
  • Korona Królów odc. 386 – wtorek 15 września
  • Korona Królów odc. 387 – środa 16 września
  • Korona Królów odc. 388 – czwartek 17 września

Korona Królów online za darmo. Oglądaj na VOD

Korona Królów online na żywo dostępna jest na WP Pilot. Powtóki równeiż można oglądać w internecie. Wszystkie odcinki Korony Królów online za darmo publikowane są TVP VOD po premierze w TVP 1. Posiadacze “Strefy ABO” mogą oglądać serial nawet przed emisją w telewizji.

OGLĄDAJ SERIAL KORONA KRÓLÓW NA TVP VOD

Korona Królów streszczenie odcinków

Korona Królów 385 streszczenie

Spytek z wojskiem królewskim oblega Opole. Po całym dniu bezowocnych walk Wincenty z Granowa przywozi wieści o kapitulacji Opolczyka. Rpiszka zostaje ochmistrzem królowej. Jadwiga buduje wokół siebie krąg intelektualistów. Dobiesław oświadcza się Felicji, ale zostaje pobity w drodze do katedry. Pomimo pomocy Jana z Kleparza Dobiesław umiera.

Korona Królów 386 streszczenie

W Krakowie pojawia się Niemierza i przekazuje Bohunowi tajne informacje o planach Witolda. Niemierza ratuje małego Guncela przed niebezpieczeństwem i zostaje rozpoznany przez Kata. Opolczyk ucieka z Bolesławca. Jagiełło wie, że koniec wojny z Opolczykiem, to nie koniec kłopotów. Bohun i Helena planują ślub.

Korona Królów 387 streszczenie

W Krakowie trwają prace nad utworzeniem Wydziału Teologicznego, Jagiełło popiera pomysł Jadwigi powołania w Pradze kolegium dla Litwinów. Pietrek przywozi do Krakowa wieści o uwięzieniu pod Nikopolis Jana z Kleparza. Impas w negocjacjach – Krzyżacy nie chcą zwrócić ziemi dobrzyńskiej. Jadwiga w profetycznej mowie ostrzega Krzyżaków przed srogą wojną.

Korona Królów 388 streszczenie

Do Krakowa docierają Zygmunt Luksemburski i Opolczyk. Ragana spotyka Mścichnę, która wprowadzi ją na Wawel. Mścichna próbuje zwrócić na siebie uwagę Zygmunta Luksemburskiego, by zdobyć informacje o Janie z Kleparza. Bohun powstrzymuje Raganę przed dokonaniem zemsty.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.