Korona Królów 389, 390, 391, 392. Streszczenie odcinków, oglądaj online na VOD TVP

Korona Królów 389, 390, 391, 392 – streszczenie szczegółowe odcinków. Serial od 31 sierpnia można oglądać w TVP1 oraz w VOD na platformie TVP VOD. Zobacz kiedy dokładnie nastąpi emisja nowych odcinków.

Korona Królów odcinki 389, 390, 391, 392

Serial Korona Królów emitowany będzie od poniedziałku do czwartku o godzinie 18:30 w TVP 1. O tej porze można oglądać go również online na WP Pilot, gdzie dostępny jest stream online z TVP 1.

Korona Królów emisja odcinków:

  • Korona Królów odc. 389 – poniedziałek 21 września
  • Korona Królów odc. 390 – wtorek 22 września
  • Korona Królów odc. 391 – środa 23 września
  • Korona Królów odc. 392 – czwartek 24 września

Korona Królów online za darmo. Oglądaj na VOD

Korona Królów online na żywo dostępna jest na WP Pilot. Powtóki równeiż można oglądać w internecie. Wszystkie odcinki Korony Królów online za darmo publikowane są TVP VOD po premierze w TVP 1. Posiadacze “Strefy ABO” mogą oglądać serial nawet przed emisją w telewizji.

OGLĄDAJ SERIAL KORONA KRÓLÓW NA TVP VOD

Korona Królów streszczenie odcinków

Korona Królów 389 streszczenie

Jadwiga chce zobaczyć psałterz i uczy nadwornych intelektualistów, jak godzić sztukę z życiem. Jagiełło staje się coraz bardziej podejrzliwy: nie ufa nikomu, kto ma kontakt z Witoldem. Ościk obiecuje zemstę na swoim ojcu, a Czupurna podejrzewa, że Ościk knuje spiski z Polakami.

Korona Królów 390 streszczenie

Sirputis próbuje pojednać się z synem. Jagiełło nie zgadza się, żeby Stara Tatarka wróciła na ziemie Białej Ordy. Tatarka przeklina króla i umiera w Krakowie. Szczekna przygotowuje horoskop dla królowej. Helena prosi Hankę o wyprawienie jej wesela. Grabarz nie ma śmiałości, by się jej oświadczyć.

Korona Królów 391 streszczenie

Engelhard chce przechytrzyć Witolda. Panowie krytykują politykę króla wobec Witolda, obawiają się samodzielności Litwy i chcą sami ratować sytuację. Jagiełło wzmocniony przez Jadwigę nie zamierza ulegać nikomu: ani Witoldowi, ani panom polskim. Grabarz prowokuje bójkę z Karimem. Jadwiga podejrzewa, że jest brzemienna, ale prosi Śmichnę o dochowanie tajemnicy.

Korona Królów 392 streszczenie

Koniec 1398 roku. Jadwiga przerywa naradę w sprawach Litwy, by powiedzieć Jagielle o dziecku. Dominik przegania Hankę, która chce powiadomić Wawel o klątwie Tatarki. Witold okazuje swoją władzę Tochtamyszowi, ale zarzeka się, że nie wyjawił Polakom wspólnego planu. Wzruszające pojednanie Sirputisa i Ościka owocuje informacją dla polskich posłów.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.