Kozacka Miłość odc 31, 32, 33. Streszczenie odcinków

Kozacka Miłość odc. 31, 32, 33 – streszczenie odcinków. Serial oglądać można w TVP2. Powtórki dostępne są w TV oraz online na TVP VOD. Zobacz również co to za piosenka, która promuje serial.

Kozacka Miłość odcinek 31, 32, 33

Kozacka Miłość to rosyjski serial, który od zeszłego tygodnia można oglądać po polsku. Emisja nowych odcinków od poniedziałku do piątku o godzinie 18:45 w telewizji TVP 2.

Kozacka Miłość odc 30 w TVP 2 wyemitowana zostanie w piątek 15 stycznia. Tego samego dnia można obejrzeć powtórkę odcinka 29. W kolejnych dniach ukaże się Kozacka Miłość odc. 31, 32, 33, 34 i 35.

Emisja odcinków serialu:

  • Kozacka Miłość odc. 30 – piątek 15.01
  • Kozacka Miłość odc. 31 – poniedziałek 18.01
  • Kozacka Miłość odc. 32 – wtorek 19.01
  • Kozacka Miłość odc. 33 – środa 20.01

Powtórki serialu emitowane są również w TVP 2. Ostatni odcinek powtarzany jest zawsze kolejnego dnia o 13:15. Ponadto wszystkie odcinki Kozackiej Miłości po polsku można oglądać również w internecie. Powtórki dostępne są na platformie TVP VOD. Poniżej prezentujemy streszczenia odcinków.

Posłuchaj piosenki z serialu Kozacka Miłość (tekst po polsku) – KLIKNIJ TUTAJ

Kozacka Miłość to serial zyskujący dużą popularność. Widzom bardzo spodobała się piosenka do serialu. Jaki ma tytuł? Posłuchaj co to za utwór. Piosenkę z serialu Kozacka Miłość wykonuje Yuta, a tytuł to “Lyubimiy Moy”. Posłuchać jej można poniżej.

Kozacka Miłość streszczenia odcinków

Kozacka Miłość odc. 29 streszczenie

Olga uświadamia sobie, że padła ofiarą intrygi Marysi. Przeprasza kozaków i obiecuje wyjechać. Timocha ukrywa się w bani przed ścigającymi go kozakami. Potem Stiepan wywozi ze stanicy zbiega ukrytego w sianie. Marysia przypadkiem znajduje u męża kradzioną broszkę. W tajnym schowku bandytów, wśród zrabowanych rzeczy, kozacy znajdują zabawkę, którą Koźma zrobił kiedyś dla Marysi.

Kozacka Miłość odc. 30 streszczenie

Przypadkowo pchnięty przez żonę, Tichon uderza się w głowę i traci przytomność. Warwara boi się o życie męża. Bogdan próbuje zatrzymać zbiegłych katorżników. Koźma przychodzi mu na pomoc. Stiepan obiecuje Oldze, że znajdzie bryczkę, którą zawiezie ją do miasta. Wspomina o tym Marysi. Ta mówi, że załatwi sprawę. Grigorij informuje córkę, że Aliona uciekła. Jest skłonny przyznać się do wszystkiego. Marysia przeciwnie – postanawia zrobić wszystko, żeby prawda nie wyszła na jaw.

Kozacka Miłość odc. 31 streszczenie

Koźma napada na powóz, którym podróżuje Olga. Rodzice Aliony urządzają uroczysty obiad na cześć córki, by położyć kres plotkom. Grigorij wyjawia prawdę Nikołajowi o podstępie Marysi i swoim udziale w tej intrydze. Nie zastawszy Kolewanowa w domu, Olga prosi Ignatija o wynajęcie pokoju w hotelu. Anfisa jest zaniepokojona niespodziewanym powrotem Kolewanowa.

Kozacka Miłość odc. 32 streszczenie

Anfisa kradnie kosztowności Kolewanowa. Podstępnie podrzuca część biżuterii służbie. Karasik potajemnie wywozi Alionę z miasta. Po drodze zajeżdżają do stanicy Ignatowskiej, gdzie z daleka Aliona dostrzega, jak troskliwie Stiepan opiekuje się Marysią. Córka Atamana, Oksana, kokietuje Bogdana, by wywołać zazdrość Fiodora. Warwara i Tichon są przerażeni z powodu nagłego zniknięcia córki. Czy Aliona się odnajdzie?

Kozacka Miłość odc. 33 streszczenie

Stiepan sądzi, że Marysia jest w stanie błogosławionym. Karczmarka wymusza na Lubaszy dochowanie tajemnicy o tym, że Aliona żyje. Lubasza grozi Marysi, że zniszczy jej szczęście, jeśli dziewczyna nie pomoże jej uwieść Bogdana. Kolewanow obiecuje Warwarze, że pojedzie do kozackiej stanicy i przywiezie Alionę. Ta, nie wierząc jego słowom sama wyrusza po córkę. Pijany Tichon wyrzuca Kolewanowa z domu.

Kozacka Miłość odc. 34 streszczenie

W drodze do stanicy matka Aliony trafia na grób, w którym jakoby pochowana jest córka. Kolewanow dowiaduje się o kradzieży jego kosztowności i odkrywa sfałszowane rachunki. Anfisa kupuje dom i zapisuje go na siebie. Tłumaczy Ignatijemu, że to dla ich wspólnego dobra. Prystaw oferuje Anfisie ochronę jej nowego lokalu. Karasik proponuje Alionie, by została jego utrzymanką.

Kozacka Miłość odc. 35 streszczenie

Marysia zwraca się do Fiodora o pomoc, ma odbić Bogdanowi Oksanę. Kolewanow czeka na Olgę w hotelu, jednak dziewczyna nie wraca na noc. Nikoła przynosi nieprzytomną Olgę do swojego numeru, sprowadza lekarza. Wasia dowiaduje, się że Koźma i Timofiej zajmują się rozbojem. Ataman prosi Grigorija, żeby przypilnował Fiodora, który nagle zainteresował się Oksaną.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.