Kozacka Miłość odc. 147, 148. Streszczenie odcinków, powtórki VOD

Kozacka Miłość odcinek 146, 147, 148 streszczenia szczegółowe odcinków. Serial oglądać można w TVP2. Powtórki dostępne są w TV oraz online na TVP VOD. Zobacz również co to za piosenka, która promuje serial.

Kozacka Miłość 146, 147, 148

Kozacka Miłość to rosyjski serial, który od zeszłego tygodnia można oglądać po polsku. Emisja nowych odcinków od poniedziałku do piątku o godzinie 18:45 w telewizji TVP 2. W naszym serwisie możesz przeczytać streszczenie odcinków.

Kozacka Miłość odcinek 147 w TVP 2 wyemitowana zostanie w poniedziałek. Tego samego dnia można jeszcze obejrzeć powtórkę odc. 146. W kolejnych dniach emisja odcinków 148, 149, 150, 151.

Powtórki serialu emitowane są również w TVP 2. Ostatni odcinek powtarzany jest zawsze kolejnego dnia o 13:15. Ponadto wszystkie odcinki Kozackiej Miłości po polsku można oglądać również w internecie. Powtórki dostępne są na platformie TVP VOD. Za darmo, a także bez rejestracji. Podobnie zresztą jak inne seriale z TVP. Poniżej prezentujemy streszczenia odcinków.

OGLĄDAJ SERIAL KOZACKA MIŁOŚĆ NA VOD TVP

Kozacka Miłość to serial zyskujący dużą popularność. Widzom bardzo spodobała się piosenka do serialu. Jaki ma tytuł? Posłuchaj co to za utwór. Piosenkę z serialu Kozacka Miłość wykonuje Yuta, a tytuł to “Lyubimiy Moy”. Posłuchać jej można poniżej.

Posłuchaj piosenki z serialu Kozacka Miłość (tekst po polsku) – KLIKNIJ TUTAJ

Kozacka Miłość streszczenia odcinkó

Kozacka Miłość 145 streszczenie

Z pomocą Gruszeńki Stiepanowi udaje się namówić Serafima, żeby wyleczył Marysię. Kolewanow podwozi Alionę do domu, wypytując w drodze o szczegóły jej małżeńskiego życia. Ilia jest bliski obłędu z zazdrości, gdyż sądzi, że jego żona dorabia w domu publicznym Anfisy.

Kozacka Miłość 146 streszczenie

Kolewanow wraca do Konstantynowa z Alioną, żeby celowo wzbudzić zazdrość w Iliji. Fiodor otrzymuje pieniądze za ziarno i przywozi je do stanicy. Oksana podsuwa kozakom myśl, że Fiodor jest najlepszym kandydatem na atamana. Timofiej namawia Koźmę, by w imię wolności porzucił wygodne życie w stanicy.

Kozacka Miłość 147 streszczenie

Aliona ma dosyć zazdrości męża i proponuje mu rozwód. Timofiej usiłuje namówić Koźmę, by zamienił wygodne życie w stanicy na wolność. Serafim przypomina Marysi o obietnicy. Miała spowodować, by Nikoła wyjechał z miasta. Timofiej Sroka opuszcza stanicę. Na drogę dostaje od Oksany worek z jedzeniem. Na jego dnie znajduje pieniądze. Gruszeńka zamierza wyjechać do Ustiużyna, by spotkać się z Nikołą. Anfisa kategorycznie nie zgadza się na wyjazd.

Kozacka Miłość 148 streszczenie

Oksana oskarża Timofieja Srokę o kradzież pieniędzy ze stanicy. Nocą Kozacy organizują obławę, by schwytać złodzieja. Fiodor odbiera pieniądze od Timofieja i wypuszcza go w przekonaniu, że to Oksana wymyśliła sprytny plan. Nikoła zarzuca bratu, że zlitował się nad przestępcą. Olga staje w obronie Fiodora. Intryga wymyślona przez Kolewanowa zawodzi: Ilia i Aliona jadą razem do Ustiużyna.

Wszystkie odcinki serialu Kozacka Miłość dostępne są w internecie na VOD TVP.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.