Kozacka Miłość odc. 95 i 96. Streszczenie odcinków

Kozacka Miłość odc. 95 i 96 streszczenia szczegółowe odcinków. Serial oglądać można w TVP2. Powtórki dostępne są w TV oraz online na TVP VOD. Zobacz również co to za piosenka, która promuje serial.

Kozacka Miłość odcinek 95 i 96

Kozacka Miłość to rosyjski serial, który od zeszłego tygodnia można oglądać po polsku. Emisja nowych odcinków od poniedziałku do piątku o godzinie 18:45 w telewizji TVP 2. W naszym serwisie możesz przeczytać streszczenie odcinków.

Kozacka Miłość odc 95 w TVP 2 wyemitowana zostanie w poniedziałek 19 kwietnia. Tego samego dnia można obejrzeć powtórkę odcinka 91. W kolejnych dniach emisja odcinków 95, 96, 97, 98, 99.

Emisja odcinków serialu:

  • Kozacka Miłość odc. 94 – piątek 16.04
  • Kozacka Miłość odc. 95 – poniedziałek 19.04
  • Kozacka Miłość odc. 96 – wtorek 20.04
  • Kozacka Miłość odc. 97 – środa 21.04
  • Kozacka Miłość odc. 98 – czwartek 22.04
  • Kozacka Miłość odc. 99 – piątek 23.04

Powtórki serialu emitowane są również w TVP 2. Ostatni odcinek powtarzany jest zawsze kolejnego dnia o 13:15. Ponadto wszystkie odcinki Kozackiej Miłości po polsku można oglądać również w internecie. Powtórki dostępne są na platformie TVP VOD. Poniżej prezentujemy streszczenia odcinków.

OGLĄDAJ SERIAL KOZACKA MIŁOŚĆ NA VOD TVP

Kozacka Miłość to serial zyskujący dużą popularność. Widzom bardzo spodobała się piosenka do serialu. Jaki ma tytuł? Posłuchaj co to za utwór. Piosenkę z serialu Kozacka Miłość wykonuje Yuta, a tytuł to “Lyubimiy Moy”. Posłuchać jej można poniżej.

Posłuchaj piosenki z serialu Kozacka Miłość (tekst po polsku) – KLIKNIJ TUTAJ

Kozacka Miłość streszczenia odcinków

Kozacka Miłość odc. 94 streszczenie

Grigorij Sotnik umiera w więzieniu. Nikoła obwinia się za śmierć ojca. Wasilij przyprowadza do mieszkania pijaną Katierinę. Dziewczyna wychodzi zabawić się z Bułygą. Duniaszy znowu wydaje się, że Bułyga to morderca – psychopata. Marysia nadal ukrywa Fiodora i Oksanę. Wywozi dziewczynę do zajazdu, zostawiając ją pod opieką karczmarki.

Kozacka Miłość odc. 95 streszczenie

Iłłarion Gruszyn przyjmuje do pracy Alionę jako służącą. Proponuje jej, aby wraz z ojcem zamieszkała w jego domu. Tutaj Aliona spotyka Stiepana, który, będąc służbowo w Ustiużynie nieoczekiwanie odwiedza ojca. Koźma znajduje Katię i na siłę zaciąga ją do cerkwi, by wziąć ślub, mimo że dziewczyna jest przeciwna. Oksana ucieka z zajazdu do Fiodora. Ale ten, zakochany w Oldze, odrzuca miłość dziewczyny.

Kozacka Miłość odc. 96 streszczenie

Serafim słucha wyznania Oksany i postanawia pomóc jej wrócić do rodziców oraz zemścić się na Fiodorze. Marysia, przerażona, że wyda się oszustwo ze śmiercią Oksany, zmusza Fiodora do realizacji jej planu. Koźma próbuje ocieplić stosunki z Katią i napotyka na jej opór. Tichon i Iłłarion chcą ponownie połączyć Alionę ze Stiepanem.

Kozacka Miłość odc. 97 streszczenie

Matka Oksany błaga Serafima, aby przywołał jej nieżyjącą córkę. Czarownik ukrywa przed nią, że Oksana żyje. Ilia proponuje Alionie, że przepisze na nią były dom Skorniakowa, jednak ona odmawia. Duniasza zgłasza na policji swoje podejrzenia wobec Bułygi. Stiepan pisze wniosek o rozwód.

Kozacka Miłość odc. 98 streszczenie

Fiodor na prośbę Marysi straszy ludzi. Po stanicy rozchodzi się wieść o wilkołaku. Kozacy, poszukując go, wpadają do zagrody Serafima, ale na szczęście Oksanie udało się wcześniej zbiec. Ojciec Stiepana przyjeżdża nocą do stanicy i potajemnie rozmawia z synem, dając mu swoje błogosławieństwo na ślub z Alioną. Obiecuje również pomoc w uzyskaniu rozwodu. Marysia podejrzewając teścia o knowania za jej plecami, postanawia się go pozbyć i w tym celu dodaje trującego ziela do herbaty. Gładysz ma nadzieję na romans z Ustinią, ale jego zaloty budzą zazdrość i gniew Anfisy. Ilia przekazuje ojcu Aliony akt własności ich rodzinnego domu, prosząc o dyskrecję. Następnie prosi o rękę Alionę w obecności jej ojca, który naciska na córkę, żeby przyjęła oświadczyny. Przed domem Aliony pojawia się niespodziewanie Stiepan.

Kozacka Miłość odc. 99 streszczenie

Otruty przez Marysię Iłłarion umiera, a ona sama jedzie do Ustiużyna, zawiadomić Stiepana o śmierci ojca. Między Anfisą i Gładyszem dochodzi do kłótni z powodu Ustini. Ustinia stara się o względy prystawa, chcąc uzyskać ochronę przed ewentualnym dochodzeniem Stiepana w sprawie rzekomego grobu Aliony. Wiera rozpacza z powodu braku wiadomości o losie córki, Konstantyn dowiaduje się w ten sposób, że jego żona żyje, idzie więc do Fiodora, ale ten jest kompletnie pijany. Kolewanow jest wściekły na Anfisę, że sprzedała dom rodziców Aliony komuś innemu. Ilia sprzecza się ze Stiepanem o prawo do ożenku z Alioną. Kres kłótni kładzie sama dziewczyna przyjmując oświadczyny Rogożyna i mówiąc Stiepanowi, że nie chce go widzieć. Gruszynowi udaje się nakłonić Marfę, żeby mu pomogła zobaczyć się z Alioną.

Wszystkie odcinki serialu Kozacka Miłość, w tym odc. 95, 96, 97, 98, 99 dostępne są na VOD TVP.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.