Warning: Attempt to read property "permalink" on bool in /usr/home/mnzinfo/domains/ekstraklasalive.pl/public_html/wp-content/plugins/wordpress-seo/src/context/meta-tags-context.php on line 297

Kozacka Miłość 255, 256, 257. Streszczenia, powtórki VOD

Kozacka Miłość 255, 256, 257 streszczenia szczegółowe odcinków. Serial oglądać można w TVP2. Powtórki dostępne są w TV oraz online na TVP VOD. Zobacz również co to za piosenka, która promuje serial.

Kozacka Miłość odcinki 255, 256, 257

Kozacka Miłość to rosyjski serial, który od zeszłego tygodnia można oglądać po polsku. Emisja nowych odcinków od poniedziałku do piątku o godzinie 18:45 w telewizji TVP 2. W naszym serwisie możesz przeczytać streszczenie odcinków.

Kozacka Miłość odcinek 255 w TVP 2 wyemitowana zostanie w poniedziałek. Tego samego dnia można jeszcze obejrzeć powtórkę odc. 254. W kolejnych dniach emisja odcinków 256, 257, 258.

Ostatni odcinek serialu Kozacka Miłość można obejrzeć również dzień później. Powtórki emitowane są o 13:15. Ponadto wszystkie odcinki po polsku można oglądać również w internecie. Powtórki dostępne są na platformie VOD TVP PL. Za darmo, a także bez rejestracji. Podobnie zresztą jak inne seriale z TVP. Poniżej prezentujemy streszczenia odcinków.

OGLĄDAJ SERIAL KOZACKA MIŁOŚĆ NA VOD TVP

Kozacka Miłość to serial zyskujący dużą popularność. Widzom bardzo spodobała się piosenka do serialu. Jaki ma tytuł? Posłuchaj co to za utwór. Piosenkę z serialu Kozacka Miłość wykonuje Yuta, a tytuł to “Lyubimiy Moy”. Posłuchać jej można poniżej.

Posłuchaj piosenki z serialu Kozacka Miłość (tekst po polsku) – KLIKNIJ TUTAJ

Kozacka Miłość streszczenia odcinków

Kozacka Miłość 254 streszczenie odcinka

Mimo opieki bliskich, choroba Aliony postępuje. Prognozy doktora są jednoznaczne. Aliona jest śmiertelnie chora, ma ciężkie zapalenie płuc. Wasilij kłóci się z Duniaszą, która za bardzo się nim opiekuje. Postanawia opuścić stanicę. Policjanci z Ustiużyna umieszczają Kiriuszę na liście osób poszukiwanych w celu wyśledzenia Stiepana. Serafim prosi Gruszeńkę, aby zrezygnowała z głównej roli w nowej sztuce, przeczuwając, że rola ta przyniesie jej nieszczęście. Koliewanow szykuje się do wyjazdu. Marysia wykorzystuje zamieszanie przed podróżą i ucieka przed Lukierią.

Kozacka Miłość 255 streszczenie odcinka

Koliewanow każe Marysi dowieźć Nikołę do Olgi. Za to obiecuje jej pomoc w zemście na Stiepanie. Adwokat proponuje Gruszynowi, aby stwierdził, że jego matka jest chora psychicznie, jednocześnie obwiniając Marysię o morderstwo. Stiepan powierza sprzedaż domu Kuczniewowi, w zamian za jego usługi adwokackie. Ojciec Oksany próbuje porozumieć się z Fiodorem, ale zdenerwowany młody Ataman wyrzuca go z domu. Wasilij jest bardzo chory. Duniasza, nie wiedząc o tym nadal żywi urazę i niechęć do męża.

Kozacka Miłość 256 streszczenie odcinka

Leżniow uwalnia Łukierię i dowiaduje się, że Koliewanow wybiera się do Ameryki. Tyt upija aktora i go okrada. Anfisa, z wyrachowania, pomaga Goriuchinowi. Ilia przyjeżdża do Alony, widząc, że jest chora, wywozi ją na leczenie za granicę. Fiodor odkrywa, że Oksana odeszła, idzie do jej ojca, ale ten przegania Sotnika.

Kozacka Miłość 257 streszczenie odcinka

Tatiana przerażona widokiem zjawy, wysyła Fienię na policję. Koliewanow przekonuje dziewczynę, że żyje i prosi o zachowanie tego w tajemnicy. Kiriusza przywozi Serafima do miasta, żeby pomógł Alionie, jednak dom jest pusty. Marysia zastaje Kuczniewa w domu Stiepana i dowiaduje się, że jest oskarżana o morderstwo. Gładysz proponuje Koliewanowi, by ten spotkał się z Anfisą.

Kozacka Miłość 258 streszczenie odcinka

W zajeździe Olga znajduje Nikołę, ten jednak zachowuje się dziwnie i nic nie pamięta. Do karczmy potajemnie przyjeżdża Marysia i mówi Oldze, że wszystkiemu jest winien Koliewanow. Liza dostaje rolę w spektaklu. Gładysz przesłuchuje Sofię i próbuje wyciągnąć od niej informacje dotyczące miejsca przebywania syna. Serafim przynosi Kiriuszę do swego domu i zawiadamia o tym Koźmę i Lubaszę. Oboje postanawiają zatrzymać chłopca u siebie. Jednocześnie chcą mu oszczędzić cierpienia z powodu niepewności, co do losu Aliony, przekonują Kiriuszę, że ona obiecała po niego przyjechać. Anfisa spotyka się z Koliewanowem w jego domu.

Wszystkie odcinki serialu Kozacka Miłość dostępne są w internecie na VOD TVP.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.