KRÓLestwo online. Film TVN powtórka w internecie – gdzie obejrzeć?

KRÓLestwo online. Gdzie obejrzeć cały film, który został wyemitowany przez TVN 24 w programie “Czarno na białym”. Zobacz gdzie oglądać powtórki w internecie i czy są dostępne za darmo?

Kilka miesięcy temu bardzo głośno było o filmie “Don Stanislao”, którego autorem był Marcin Gutowski. Dziennikarz TVN 24 przygotował kolejny dokument na ten temat. Tym razem główną postacią jest Michał Król, a film TVN dotyczy sytuacji w polonijnym seminarium w Orchard Lake niedaleko Detroit w Stanach Zjednoczonych

KRÓLestwo w TVN24 obejrzeć można było w środę 9 czerwca w programie “Czarno na białym”. Powtórki filmu w TV jak na razie nie są w planach. Być może w najbliższym czasie dokument doczeka się emisji również w TVN. KRÓLestwo trwa 65 minut.

Powtórki filmu dokumentalnego dostępne są w internecie. Gdzie obejrzeć KRÓLestwo online? Film w internecie dostępny jest na platformie TVN24 GO oraz Player. Aby obejrzeć film należy wykupić jednak specjalny pakiet w cenie 10 zł.

Co otrzymujemy oprócz dostępu do filmu „KRÓLestwo”? Miesięczny dostęp do live streamu z TVN24 i TVN24 BIS lub (TTV, TVN, TVN 7), a także biblioteki programów w formie wideo i audio.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY OBEJRZEĆ DON STANISLAO NA TVN24 GO

KRÓLestwo online za darmo nie jest dostępny na Youtube, Dailymotion, CDA. Obecnie nie można obejrzeć filmu za free.

Co ważne: KRÓLestwo to pierwsza część z cyklu “Bielmo”. W kolejnych miesiącach można spodziewać się kontynuacji tematu przez Marcina Gutowskiego.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.