Królowa i konkwistador odc. 21, 22, 23 streszczenia. Ile odcinków ma serial?

Królowa i konkwistador odc. 21, 22, 23 streszczenia odcinków. Serial można obejrzeć w TVP 1. Ile odcinków ma Królowa i Konkwistador? Gdzie oglądać powtórki VOD?

Królowa i konkwistador ile odcinków?

Serial Królowa i konkwistador to nowa produkcja pochodząca z Kolumbii. Po polsku można go obejrzeć w TVP 1. Odcinek 19 już w sobotę 24 lipca. Ile odcinków ma Królowa i konkwistador? Łącznie jest ich aż 60. Nowe odcinki po polsku można oglądać codziennie. Od poniedziałku do soboty o 20:35 a w niedziele o 20:15.

Streszczenia wszystkich odcinków dostępne są poniżej.

Serial Królowa i konkwistador

Powtórki serialu. Odcinki na VOD

Powtórki serialu w telewizji nie są dostępne, ale jeśli przegapiliście ostatni odcinek, to wszystkie dostępne są w internecie. Królowa i konkwistardor VOD to możliwość oglądania serialu online za darmo bez rejestracji i logowania. Wszystkie odcinki udostępnia platforma TVP VOD. TVP 1 live stream można za darmo obejrzeć na WP Pilot.

Streszczenia odcinków serialu Królowa i konkwistador

Fabuła skupia się na losach Cataliny, rdzennej Kolumbijki, która oddała swoje serce i duszę konkwistadorowi. Pedro, uwikłany w intrygi Starego Świata, stanie przed ciężkim wyborem. Aby uratować brata, decyduje się zdradzić Catalinę i jej ludzi. Po dramatycznych wydarzeniach kobietę przepełnia żądza zemsty na dawnym ukochanym. Inspiracją do stworzenia serialu była jedna z pierwszych historii miłosnych pomiędzy rdzenną Kolumbijką a Hiszpanem, związana z powstaniem miasta Kartagena.

Królowa i konkwistador odc. 19 streszczenie

Constanza oburza się zachowaniem swojej córki. Tymczasem Alberto i jego towarzysze zostają niespodziewanie zatrzymani przez Indian. Alonso oskarża księdza o to, że nastawia obywateli Cartageny przeciw gubernatorowi. Sol postanawia uciec z domu rodzinnego. Gonzalo informuje Alberta, co złego grozi im z rąk Indian. Catalina oferuje swoją pomoc Pedrowi w poszukiwaniu jego córki.

Królowa i konkwistador odc. 20 streszczenie

Ksiądz w dalszym ciągu spiskuje przeciw gubernatorowi. Sol postanawia zapłacić Juanowi, by ten udzielił jej pomocy w dotarciu do Santa Marta. Tymczasem Pedro i Catalina przybywają do osady jej przodków. Constanza radzi się wróżki, a Catalina poszukuje w Santa Marta Sol.

Królowa i konkwistador odc. 21 streszczenie

Alonso i inni są zaskoczeni, że mieszkańcy występują przeciwko Pedro jako gubernatorowi. Sancho wykorzystuje nieobecność Pedra i nastawia ludzi przeciwko niemu. Tymczasem Pedro szuka córki, pomaga mu w tym Catalina. Musi znaleźć Indianina, który pomógł w ucieczce dziewczyny. Catalina jest wściekła na Juana za to, co zrobił, ale mu pomaga. Alberto chce pomóc Sanyi w ucieczce, choć jego koledzy się temu sprzeciwiają.

Królowa i konkwistador odc. 22 streszczenie

Ojciec Sancho agituje przeciwko gubernatorowi nawet w kościele. Liczy, że przejmie jego stanowisko. Pedro nie wie, że Catalina spiskuje przeciwko niemu z księdzem. Jest wściekły na Juana. Chce, żeby został ukarany, bo pomagał Sol w ucieczce. Juan jest gotów oddać się w jego ręce i ponieść konsekwencje swoich czynów. Sol broni Juana i bierze winę na siebie. Nie rozumie, dlaczego wszyscy obwiniają tylko jego.

Obsada serialu

  • Essined Rivera Aponte jako Catalina de Indias
  • Emmanuel Esparza jako Pedro de Heredia
  • Manuel Navarro jako Diego Nicuesa
  • Alvaro Benet jako Jose Buendia
  • Alejandro Rodriguez jako Pedro Badillo
  • Luis Mesa jako Fernardo de Valenzuela
  • Gilma Escobar jako Abuela Toto
  • Angel Bayon jako Juan Anzula
  • Fernardo Campo jako Alberto de Heredia
  • Maia Landaburu jako Constanza

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.