Krzysztof Piątek wygrał plebiscyt AC Milan. Zdobył bramkę sezonu

Bramka Krzysztofa Piątka w meczu z Atalantą Bergamo została wybrana najładniejszym golem AC Milan w sezonie 2018/2019.

Spotkanie z Atalantą odbyło się 16 lutego. AC Milan wygrał ten mecz 2:1, a duży udział miał Krzysztof Piątek.

W doliczonym czasie pierwszej połowy po dośrodkowaniu z lewej strony boiska Krzysztof Piątek znakomicie nabiegł na piłkę, dostawił nogę i precyzyjnym strzałem pokonał bramkarza. Polak doprowadził do wyrównania przed przerwą.

Zobacz bramkę sezonu AC Milan w wykonaniu Krzysztofa Piątka.

W drugiej połowie Krzysztof Piątek zdobył jeszcze jedną bramkę. Łącznie Krzysztof Piątek dla Milanu strzelił 11 goli.

Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.