KSW 52. Janikowski o walce z Kołeckim. Będę szybszy. Będę bił bardziej technicznie

7 grudnia w Arenie Gliwice Damian Janikowski zmierzy się z Szymonem Kołeckim na gali KSW 52. Będzie to pojedynek zapaśnika z ciężarowcem, którzy próbują swoich sił w MMA.

– Będą chcieli zdominować pierwszą rundę i szybko wygrać. Jestem na to przygotowany. Widzę to tak, że będziemy wymieniać się ciosami, ale ja będę szybszy. Będę bił bardziej technicznie, aż w końcu ubiję Szymka. Zmęczę go – powiedział Damian Janikowski.

– W Polsce to by się rozeszło jak świeże bułeczki, gdyby młodzież mogła kupić grę KSW i fani, którzy uwielbiają tę federację – oznajmił medalista olimpijski.

– Jestem ciekawy walki wieczoru Mameda z Askhamem. Myślę, że każdy jest ciekawy w jakiej formie jest Mamed i czy Askham będzie w stanie go rozwalić, tak jak swoich wcześniejszych przeciwników – stwierdził zapaśnik.

– Scott Askham jest bardzo dobry kondycyjnie. Jest szczupły. Nie ma za dużo budulca mięśniowego, więc nie musi go nawet zbytnio dotleniać. To jest chyba jego największy atut – wytrzymałość tlenowa. Ale nie odmówiłbym z nim walki, gdyby była taka możliwość. Biłbym się – odparł zawodnik MMA.

Transmisja z KSW 52 dostępna będzie w systemie PPV. Relacja live za darmo w naszym serwisie.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.