Kuriozalna sytuacja! Bramkarz Chelsea odmówił zejścia z boiska. Sarri się wściekł

Kuriozalna sytuacja miała miejsce pod koniec dogrywki meczu finałowego o Pucharu Ligi Angielskiej pomiędzy Chelsea, a Manchesterem City. Kepa Arrizabalaga narzekał na skurcze, a po chwili miał być zmieniony ze względów taktycznych.

Bramkarz Chelsea pokazywał jednak, że wszystko jest OK i odmówił zejścia z boiska, choć wszyscy nalegali, aby je opuścił. Menedżer “The Blues” był wściekły i trudno sobie wyobrazić, co działo się w szatni po meczu.

Kepa Arrizabalaga nie zdołał zostać bohaterem i w rzutach karnych Manchester City wygrał 5:4.

Telewizja na żywo pokaże spotkanie . Mecz oglądać można również w internecie. Stream online znaleźć można w .

Transmisja z na żywo. Kiedy i gdzie oglądać mecz na żywo w telewizji?

W kolejce rozegrane zostanie spotkanie . Gdzie i kiedy oglądać mecz na żywo w telewizji? Transmisja TV dostępna będzie w . Początek dnia o godzinie .

Telewizja online. Gdzie oglądać na żywo w internecie?

Nie możesz obejrzeć spotkania w telewizji i szukasz transmisji w internecie? Stream online z meczu za darmo znajduje się WP Pilot, sport.tvp.pl oraz aplikacja mobilna TVP Sport.. Są to legalne źródła do oglądania sportu w internecie, a takich często brakuje w serwisach typu meczyki, meczosy, mecze24 czy innymi zbierającymi linki do meczów na żywo


Mecz na żywo

Data:
Godzina:
Rozgrywki: . kolejka
Transmisja TV:
Stream online:
Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.