La Bandida odc. 62 powtórki, streszczenie. oglądaj ostatni odcinek na VOD

La Bandida odc. 62 to ostatni odcinek serialu. Gdzie można obejrzeć powtórki w internecie? Czy jest dostępny na Youtube lub CDA? Zobacz streszczenie odcinka 62.

La Bandida odc. 62 VOD

La Bandida to meksykański serial emitowany codziennie wieczorem w telewizji TVP 1 o godzinie 20:15. Gdzie obejrzeć La Bandida w internecie? Telewizja TVP 1 stream online udostępnia na platformie WP Pilot.

W czwartek 3 września wyemitowany został La Bandida odc. 62, który zakończył emisję serialu La Bandida. Sezon 2 nie powstał i nic nie wskazuje na to, aby miało się to zmienić. To niestety zła wiadomość dla fanów serialu, który miał bardzo dużą oglądalność.

Każdy odcinek La Bandida VOD za darmo udostępnia platforma TVP VOD pod adresem vod.tvp.pl. Niestety są one tam dostępne przez jakiś czas, więc jeśli przegapiliście ostatni odcinek – La Bandida odc. 62 to nie zwlekajcie, bo nie ma go dostępnego na Youtube i CDA.

Oglądaj La Bandida na VOD

La Bandida streszczenie odcinków

La Bandida odc. 60

Doktor Avila zdenerwowany rozmową z Esperanzą i Miguelem przechodzi zawał serca, na szczęście, który okazał się niegroźny. Guero wychodzi z więzienia za sprawą kaucji wpłaconej przez Federica (na prośbę Raquel), a Graciela, dzięki podstępowi Valentiny i Artura. Graciela obieca Maxowi, iż będą razem, a Valentina z Arturem sprowadzą do Domu La Bandidy jego rodzinę i skompromitują Maxa. Wszystko idzie zgodnie z planem i w ten sposób Graciela raz na zawsze uwalnia się od Maxa. Marina wraca na łono rodziny, a Guero i Nimfa biorą ślub. Laura i Księżniczka są sobie coraz bliższe.

La Bandida odc. 61

Marina i Damian się rozwodzą i na nowo zakładają rodzinę, są szczęśliwi i mają dwie córki. Pedro prosi Gracielę o rękę i chce, by wyjechała z nim w światową trasę koncertową, lecz ona zwraca mu wolność. Arturo i Valentina postanawiają adoptować dziecko. Luis Burgos kupuje scenariusz Miguela, który prosi doktora Avilę o rękę Esperanzy. Resignacion staje się ważną gwiazdą filmową, a Altagracia wychodzi za włoskiego księcia. Graciela zaczyna mieć kłopoty ze zdrowiem.

La Bandida odc. 62

Okazuje się, że Graciela choruje na raka. Wie, że ma przed sobą kilka miesięcy życia. Odbywa podróż na grób Jose i spotyka się z Marietą. Niestety, jest coraz słabsza. Przypomina sobie najważniejsze momenty życia. Marina urządza jej przyjęcie w Domu La Bandidy, na którym zjawia się też Pedro. Zostaje z Gracielą do końca jej dni. Graciela umiera, a Dom La Bandidy oddaje Raquel.

Zobacz zwiastun La Bandida od. 62

Odcinek 62 powtórka

Powtórka La Bandida odc. 62 online dostępna jest na platformie TVP VOD, ale tylko przez kilka dni.

La Bandida obsada

Ianis Guerrero (Jose ‘El Bandido’), Albi De Abreu (Tommy), David Medel (Benjamín), Tamara Vallarta (Esperanza), Gimena Gómez (La rubia), Vicky Araico (Marieta), Victor Oliveira (Simon Wells), Andrea Portugal (Leonor), Marcelo Córdoba (Martin), Paloma Ruiz de Alda (Ruth)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.