Ultimate magazine theme for WordPress.

Lech Poznań – Górnik Zabrze na żywo

Telewizja Canal+ Sport i Canal+ 4K Ultra HD na żywo pokaże spotkanie Lotto Ekstraklasy Lech Poznań - Górnik Zabrze. Mecz oglądać można również w internecie. Stream online znaleźć można w Canal+ Sport Online, Player, Dailymotion Ekstraklasa.

Transmisja z Lech Poznań - Górnik Zabrze na żywo. Kiedy i gdzie oglądać mecz na żywo w telewizji?

W 26 kolejce Lotto Ekstraklasy rozegrane zostanie spotkanie Lech Poznań - Górnik Zabrze. Gdzie i kiedy oglądać mecz na żywo w telewizji? Transmisja TV dostępna będzie w Canal+ Sport i Canal+ 4K Ultra HD. Początek dnia 15/03/2019 o godzinie 20:30.

Telewizja Canal+ Sport i Canal+ 4K Ultra HD online. Gdzie oglądać mecze na żywo w internecie?

Nie możesz obejrzeć spotkania Lech - Górnik w telewizji i szukasz transmisji w internecie? Stream online z meczu Lech - Górnik znajduje się w NC+ Go i Canal+ Sport Online. Dostęp do tych usług mają jedynie abonenci. Pozostali widzowie chcący oglądać transmisje mogą wykupić specjalny pakiet na platformie Player.za darmo znajduje się WP Pilot, sport.tvp.pl oraz aplikacja mobilna TVP Sport.. Są to legalne źródła do oglądania sportu w internecie, a takich często brakuje w serwisach typu meczyki, meczosy, mecze24 czy innymi zbierającymi linki do meczów na żywo


Mecz Lech Poznań - Górnik Zabrze na żywo

Data: 15/03/2019
Godzina: 20:30
Rozgrywki: 26. kolejka Lotto Ekstraklasy
Transmisja TV: Canal+ Sport i Canal+ 4K Ultra HD
Stream online: Canal+ Sport Online, Player, Dailymotion Ekstraklasa
Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Privacy Policy