Lech Poznań – Wisła Płock na żywo. Transmisja, live stream online za darmo

Mecz Lech Poznań – Wisła Płock na żywo pokaże TVP Sport oraz Canal+ Sport. Transmisja w internecie będzie dostępna za darmo. Stream online znaleźć można w sport.tvp.pl, Canal+ Sport Online, Player, NC+ Go.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ŚLEDZIĆ MECZ NA ŻYWO W INTERNECIE

Transmisja z Lech Poznań – Wisła Płock. Kiedy i gdzie oglądać mecz na żywo w TV?

Spotkanie Lech Poznań – Wisła Płock odbędzie się w 2. kolejce PKO Ekstraklasy. Gdzie i kiedy oglądać mecz na żywo w telewizji? Transmisja TV dostępna będzie w czterech kanałach: TVP Sport, Canal+ Sport, Canal+ Sport 3, Canal+ 4K. Początek spotkania w piątek 26 lipca 2019 o godzinie 20:30 na stadionie w Poznaniu.

Zobacz również: Mecze 2. kolejki PKO Ekstraklasy na żywo

Lech Poznań – Wisła Płock online. Gdzie oglądać meczosy na żywo w internecie?

Nie możesz obejrzeć spotkania Lech Poznań – Wisła Płock w telewizji i szukasz transmisji w internecie? Stream online za darmo udostępni sport.tvp.pl oraz aplikacja mobilna TVP Sport. Transmisja dostępna będzie również na Canal+ Sport Online i NC+ Go.

Są to legalne źródła do oglądania sportu w internecie, a takich często brakuje w serwisach typu meczyki, meczosy, estadios, mecze24 czy innymi zbierającymi linki do meczów na żywo 

Mecz Lech Poznań – Wisła Płock na żywo w TV i internecie

Data: 26.07.2019
Godzina: 20:30
Rozgrywki: 2. kolejka PKO Ekstraklasy
Transmisja TV: TVP Sport, Canal+ Sport, Canal+ Sport 3, Canal+ 4K
Stream online: sport.tvp.pl, Canal+ Sport Online, Player, NC+ Go

Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.