Lech – Radomiak transmisja. Mecz online za darmo w internecie

Poczekaj chwilę na załadowanie się meczu na żywo.

Mecz PKO BP Ekstraklasy Lech – Radomiak już w piątek. Gdzie oglądać transmisję? Mecz na żywo w TV i internecie pokaże Canal+ Sport.

W poprzednim sezonie PKO BP Ekstraklasy Lech Poznań rozczarował i zajął 11. miejsce w tabeli. W przyszłym roku Kolejorz obchodzić będzie stulecie, ale nastroje wśród kibiców Lecha są fatalne.

Brak odpowiedniej liczby transferów spowodowały, że atmosfera jest napięta i mało kto z optymizmem patrzy na nadchodzący sezon. Czy inauguracja sezonu z Radomiakiem Radom wypadnie okazale?

Okaże się w piątkowy wieczór. Transmisja z Lech – Radomiak dostępna będzie w telewizji Canal+ Sport. Początek studio “Super Piątek” o godzinie 20:00. Mecz Lech Poznań – Radomiak Radom na żywo skomentują Bartosz Gleń oraz Kamil Kosowski.

Transmisja dostępna będzie również w internecie. Telewizja Canal+ Sport live stream udostępnia na Canal+ Sport i Player. Dostęp do tych usług nie jest jednak darmowy. Mecz Lech – Radomiak online za darmo można śledzić dzięki naszej relacji na żywo.

Co ciekawe obie drużyny rywalizowały ze sobą w kilka miesięcy temu w meczu Pucharu Polski. Po rzutach karnych lepszy był Lech Poznań.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.