Lechia – Jagiellonia na żywo

Mecz Lechia – Jagiellonia na żywo pokaże telewizja nSport+, a także fragmenty Multiliga+. Transmisje z Lotto Ekstraklasy na żywo można oglądać również w internecie.

Transmisja z Lechia Gdańsk – Jagiellonia Białystok na żywo. Kiedy i gdzie oglądać mecz na żywo w telewizji?

Zobacz plan transmisji z meczów grupy mistrzowskiej Lotto Ekstraklasy

W 37 kolejce Lotto Ekstraklasy rozegrane zostanie spotkanie Lechia Gdańsk – Jagiellonia Białystok. Gdzie i kiedy oglądać mecz na żywo w telewizji? Transmisja TV dostępna będzie w nSport+. Początek dnia 19/05/2019 o godzinie 18:00.

Telewizja nSport+ online. Gdzie oglądać mecze na żywo w internecie?

Nie możesz obejrzeć spotkania Lechia – Jagiellonia w telewizji i szukasz transmisji w internecie? Stream online z meczu Lechia – Jagiellonia znajduje się w NC+ Go i Canal+ Sport Online. Dostęp do tych usług mają jedynie abonenci. Pozostali widzowie chcący oglądać transmisje mogą wykupić specjalny pakiet na platformie Player.. Są to legalne źródła do oglądania sportu w internecie, a takich często brakuje w serwisach typu meczyki, meczosy, mecze24 czy innymi zbierającymi linki do meczów na żywo 

Mecz Lechia Gdańsk – Jagiellonia Białystok na żywo

Data: 19/05/2019
Godzina: 18:00
Rozgrywki: 37. kolejka Lotto Ekstraklasy
Transmisja TV: nSport+
Stream online: Player, Canal+ Sport Online

Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.