Lechia – Jagiellonia online. Mecz na żywo w internecie i TV

Gdzie oglądać transmisję?

Telewizja Canal+ na żywo pokaże spotkanie Lotto Ekstraklasy Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok. Mecz oglądać można również w internecie. Stream online znaleźć można w Canal+ Sport Online, Player.

Transmisja z Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok na żywo. Kiedy i gdzie oglądać mecz na żywo w telewizji?

W 16 kolejce Lotto Ekstraklasy rozegrane zostanie spotkanie Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok. Gdzie i kiedy oglądać mecz na żywo w telewizji? Transmisja TV dostępna będzie w Canal+. Początek dnia 25/11/2018 o godzinie 18:00.

Telewizja Canal+ online. Gdzie oglądać mecze na żywo w internecie?

Nie możesz obejrzeć spotkania Lechia - Jagiellonia w telewizji i szukasz transmisji w internecie? Stream online z meczu Lechia - Jagiellonia znajduje się w NC+ Go i Canal+ Sport Online. Dostęp do tych usług mają jedynie abonenci. Pozostali widzowie chcący oglądać transmisje mogą wykupić specjalny pakiet na platformie Player.. Są to legalne źródła do oglądania sportu w internecie, a takich często brakuje w serwisach typu meczyki, meczosy, mecze24 czy innymi zbierającymi linki do meczów na żywo


Mecz Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok na żywo

Data: 25/11/2018
Godzina: 18:00
Rozgrywki: 16. kolejka Lotto Ekstraklasy
Transmisja TV: Canal+
Stream online: Canal+ Sport Online, Player
Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.