Lechia – Jagiellonia: transmisja, stream online, live za darmo

Transmisję z Lechia Gdańsk – Jagiellonia Białystok można oglądać w telewizji Canal+ Sport, Canal+ Sport 3, Canal+ 4K Ultra HD. Mecz na żywo dostępny jest również w internecie. Stream online udostępni Canal+ Sport Online, Player i NC+ Go.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ŚLEDZIĆ MECZ NA ŻYWO W INTERNECIE

Transmisja TV z meczu Lechia Gdańsk – Jagiellonia Białystok. Gdzie i kiedy oglądać?

Spotkanie 4. kolejki PKO Ekstraklasy odbędzie się poniedziałek 12 sierpnia o godzinie 18:00. Transmisję przeprowadzi telewizja Canal+ Sport, Canal+ Sport 3, Canal+ 4K Ultra HD. Mecz na żywo komentować będą Bartosz Gleń oraz Grzegorz Mielcarski.

Lechia – Jagiellonia online. Transmisje z PKO Ekstraklasy w internecie

Mecze PKO Ekstraklasy na żywo w internecie dostępne są na Canal+ Sport Online oraz Player. Dostęp do tej pierwszej platformy posiadają jedynie abonenci NC+, a na Playerze pakiet jest płatny. Ekstraklasa wciąż pracuje nad własną stroną na której mecze online będą mogli oglądać kibice przebywający za granicą.

Relację live z meczu Lechia – Jagiellonia przeprowadzi serwis EkstraklasaLive.pl.

Mecz Lechia – Jagiellonia zakończy 4. kolejkę PKO Ekstraklasy. Zwycięzca tego meczu może wskoczyć na trzecie miejsce w tabeli. Do tej pory Lechia zdobyła 5 punktów, a Jagiellonia 4. W zeszłym sezonie Lechia trzykrotnie wygrała z Jagiellonią.

Lechia Gdańsk – Jagiellonia Białystok na żywo w TV i online

Data: poniedziałek 12 sierpnia
Godzina: 18:00
Transmisja TV: Canal+ Sport, Canal+ Sport 3, Canal+ 4K Ultra HD
Stream online: Canal+ Sport Online, Player, NC+ Go
Relacja live: EkstraklasaLive.PL

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.