Lechia – Zagłębie na żywo. Transmisja, stream online

Mecz PKO Ekstraklasy Lechia Gdańsk – Zagłębie Lubin na żywo można oglądać w telewizji Canal+ Sport oraz internecie. Darmowa relacja live dostępna będzie w serwisie Ekstraklasa Live.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ŚLEDZIĆ MECZ NA ŻYWO W INTERNECIE

Lechia Gdańsk i Zagłębie Lubin zmierzą się ze sobą w sobotę 5.10.2019 o godzinie 20:00 w 11. kolejce PKO Ekstraklasy. Mecz na żywo pokaże Canal+ Sport i Canal+ Sport 3.

Transmisje z Lechia – Zagłębie oglądać można również w internecie. Mecze PKO Ekstraklasy dostępne są w Canal+ Sport Online (za darmo dla abonentów C+) oraz na platformie Player (50 zł miesięcznie). Darmową relację live można śledzić w EkstraklasaLive.pl.

Lechia Gdańsk w ostatnich czterech kolejkach zdobyła komplet punktów, co pozwoliło jej awansować na podium PKO Ekstraklasy. Do prowadzącej w tabeli Pogoni Szczecin traci dwa punkty i ma tyle samo oczek (19) co Cracovia. Zagłębie Lubin jest dziesiąte i ma 12 punktów.

W zeszłym sezonie Lechia i Zagłębie rywalizowały ze sobą trzykrotnie. Dwa razy był remis, a raz wygrali lubinianie.

Mecze na żywo: Lechia – Zagłębie

Data: 5.10.2019, godzina 20:00
Transmisja TV: Canal+ Sport oraz Canal+ Sport 3
Stream online: Canal+ Sport Online, Player
Relacja live za darmo: EkstraklasaLive.PL

Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.