Legia – Flora online za darmo

Legia Warszawa – Flora Tallina na żywo w internecie można obejrzeć za darmo. Live stream online udostępnia sport.tvp.pl i WP Pilot, a trransmisję w TV przeprowadzi TVP 2 oraz TVP Sport.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY OGLĄDAĆ TRANSMISJĘ W INTERNECIE

Legia Warszawa w pierwszej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów wyeliminowała Bodo/Glimt. W kolejnym etapie zmierzy się z Florą Tallin. Pierwszy mecz na żywo już dzisiaj w Warszawie. Początek spotkania o godzinie 21:00.

Transmisja z Legia – Flora dostępna będzie w dwóch kanałach TV: TVP 2 oraz TVP Sport. Mecz na żywo skomentują Mateusz Borek oraz Robert Podoliński.

Jak widać walkę mistrzów Polski o fazę grupową Ligi Mistrzów można oglądać bez problemu w telewizji. Ponadto mecz Legia – Flora online za darmo dostępny jest na sport.tvp.pl, aplikacji mobilnej TVP Sport, a także na WP Pilot, gdzie można oglądać TVP 2 na żywo w internecie.

Dla Legii Warszawa to czwarty mecz o stawkę w tym sezonie. Najpierw podopieczni Czesława Michniewicza dwukrotnie wygrali z norweskim Bodo/Glimt, a potem rywalizowali z Rakowem Częstochowa o Superpuchar Polski. Rgulaminowy czas gry nie przyniósł rozstrzygnięcia (wynik 1:1), a w rzutach karnych lepsi okazali się piłkarze z Częstochowy.

Rewanżowe spotkanie Legii Warszawa z Florą Taliin odbędzie się za tydzień.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.