Legia – Pogoń online. Live stream w internecie, transmisja TV. Gdzie oglądać mecz na żywo?

Mecz Legia – Pogoń na żywo pokaże telewizja Canal+. Transmisję oglądać można zarówno w TV, jak i internecie. Relacja live za darmo w EkstraklasaLive.PL. Stream online na Dialymotion.

Transmisja TV z Legia Warszawa – Pogoń Szczecin. Gdzie oglądać mecz na żywo?

Mecz 1. kolejki PKO Ekstraklasy Legia – Pogoń rozegrany zostanie w niedzielę 21 lipca 2019 roku o godzinie 17:30. Transmisję przeprowadzi telewizja Canal+, Canal+ Sport 3 oraz Canal+ 4K Ultra HD. 

Mecz Legia – Pogoń na żywo z Warszawy skomentują Rafał Wolski oraz Kazimierz Węgrzyn.

Legia – Pogoń online. Gdzie oglądać stream w internecie?

Spotkanie Legii Warszawa z Pogonią Szczecin na żywo można oglądać również w internecie. Stream online dostępny będzie na platformach Canal+ Sport (dla abonentów NC+) oraz Player (płatne 60 zł miesięcznie).

Dla Pogoni Szczecin to inauguracja nowego sezonu. Legia Warszawa ma za sobą już dwumecz z Europa FC (0:0 i 3:0). Wicemistrzowie Polski awansowali do kolejnej rundy eliminacji Ligi Europy, ale ich dyspozycja pozostawiała wiele do życzenia. 

W zeszłym sezonie obie drużyny rywalizowały ze sobą trzykrotnie. Najpierw Pogoń wygrała 2:1, w rewanżu Legia zwyciężyła 3:1, a w rundzie finałowej był remis 1:1.

Transmisję można obejrzeć w telewizji i internecie. Zachęcamy do śledzenia meczu na żywo w EkstraklasaLive.PL. 

PKO Ekstraklasa: Legia – Pogoń na żywo w TV i online

Data: 21.07.2019 godzina 17:30 Transmisja TV: Canal+, Canal+ Sport oraz Canal+ 4K Ultra HD. Stream w internecie: Canal+ Sport Online, Player. Relacja Live: EkstraklasaLive.PL

Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.