Legia – Raków online na żywo za darmo

Poczekaj chwilę na załadowanie się meczu na żywo.

Legia Warszawa i Raków Częstochowa zagrają w sobotę o Superpuchar Polski. Kto udanie rozpocznie nowy sezon? Transmisja z meczu Legia – Raków na żywo w telewizji Super Polsat, Polsat Sport oraz online.

Legia Warszawa jako mistrz Polski, Raków Częstochowa jako zdobywca Pucharu Polski – te dwie drużyny w sobotę zagrają o pierwsze trofeum w nowym sezonie.

Mecz o Superpuchar Polski rozpocznie się o godzinie 20:00 w Warszawie. Gdzie oglądać transmisję? Mecz Legia Warszawa – Raków Częstochowa na żywo pokaże Super Polsat i Polsat Sport, a komentatorami spotkania będą Bożydar Iwanow oraz Andrzej Niedzielan.

Transmisja dostępna będzie również w internecie. Mecz Legia – Raków online za darmo na żywo można śledzić w naszym serwisie, jako relację live. Live stream online z Polsatu Sport dostępny jest z kolei na IPLA TV. Dostęp do pojedynczej transmisji kosztuje 5 zł.

Dla Rakowa Częstochowa to pierwszy mecz o stawkę w tym sezonie. Legia Warszawa ma za sobą już dwa starcia z Bodo/Glimt w eliminacjach do Ligi Mistrzów. Mistrz Polski zdołał wygrać oba mecze, dzięki czemu wciąż pozostaje w walce o udział w fazie grupowej.

A już w przyszłym tygodniu rozpoczną się rozgrywki PKO BP Ekstraklasy.

Składy na mecz Legia – Raków:

Legia Warszawa: Miszta – Rose, Wieteska, Hołownia – Juranović, Martins, Slisz, Mladenović – Muci, Pekhart, Rafael Lopes.

Raków Częstochowa: Kovacević – Arsenić, Niewulis, Rundić – Kun, Papanikolaou, Lederman, Tudor, Tijanić, Cebula – Musiolik.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.