Legia Warszawa – Wisła Płock online. Transmisja, stream, live za darmo

Transmisję z Legia Warszawa – Wisła Płock można oglądać w telewizji Canal+ Sport, Canal+ Sport 3 i Canal+ 4K Ultra HD. Mecz na żywo dostępny jest również w internecie. Stream online udostępni Canal+ Sport Online i Player.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ŚLEDZIĆ MECZ NA ŻYWO W INTERNECIE

Transmisja z Legia Warszawa – Wisła Płock na żywo. Gdzie oglądać w TV?

Spotkanie Legia Warszawa – Wisła Płock odbędzie się w sobotę 14 grudnia 2019 o godzinie 20:00 w 19. kolejce PKO Ekstraklasy. Transmisję obejrzeć można w Canal+ Sport, Canal+ Sport 3 i Canal+ 4K Ultra HD. Mecz Legia – Wisła na żywo komentować będą Rafał Wolski i Kazimierz Węgrzyn.

Legia Warszawa – Wisła Płock online. Oglądaj live stream na żywo w internecie

Mecz Legia Warszawa – Wisła Płock na żywo można oglądać również w internecie. Stream online udostępni Canal+ Sport Online i Player. Dostęp do usługi nie jest jednak darmowy i wymaga wykupienia specjalnego pakietu. Relacja live za darmo w EkstraklasaLive.pl.

Legia Warszawa ma szanse zostać samodzielnym liderem PKO Ekstraklasy. Przed tą kolejką miała tyle samo punktów, co Pogoń Szczecin, która w piątek sensacyjnie przegrała z Wisłą Kraków 0:1. Wisła Płock jest obecnie ósma i ma 27 punktów – o osiem mniej niż Legia Warszawa.

Wicemistrzowie Polski znajdują się w ostatnim czasie w wysokiej formie. Z dziewięciu ostatnich spotkań przegrali tylko jedno. Wisła Płock ostatni raz wygrała 27 października. Od tego czasu zdobyła zaledwie dwa punkty.

PKO Ekstraklasa live: Legia Warszawa – Wisła Płock na żywo w TV i online

Data: sobota 14 grudnia 2019
Godzina: 20:00
Transmisja TV: Canal+ Sport, Canal+ Sport 3 i Canal+ 4K Ultra HD
Stream online: Canal+ Sport Online i Player
Relacja live: EkstraklasaLive.PL

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.