Leicester – Legia transmisja. Mecz online za darmo w internecie

Leicester- Legia – transmisja na żywo. Zobacz gdzie oglądać mecz w internecie, live stream za darmo z ViaPlay?

Leicester – Legia transmisja

W 5. kolejce Ligi Europy Legia Warszawa zmierzy się na wyjeździe z Leicester. Mecz zapowiada się bardzo ciekawie. Gdzie obejrzeć mecz Leicester – Legia na żywo w TV i online?

Prawa transmisyjne do meczów Legii Warszawa to dość skomplikowany temat. Rozgrywki Ligi Europy pokazuje na wyłączność platforma online ViaPlay. Doszła ona jednak do porozumienia z telewizją TVP Sport.

Wszystkie mecze domowe Legii Warszawa w Lidze Europy na żywo pokaże właśnie TVP Sport oraz ViaPlay. Gorzej sytuacja wygląda jeśli chodzi o wyjazdy. Transmisje dostępne będą na ViaPlay, a TVP Sport pokaże retransmisje.

Gdzie obejrzeć mecz Leicester – Legia?

Zatem mecz Leicester – Legia na żywo dostępny jest jedynie w internecie na ViaPlay. Początek spotkania w czwartek o godzinie 21:00. Z kolei o godzinie 23:00 retransmisję przeprowadzi TVP Sport. Mecz Leicester – Legia Warszawa komentować będą Piotr Domagała i Marcin Borzęcki (ViaPlay) oraz Sławomir Kwiatkowski i Sebastian Mila (TVP Sport).

Gdzie oglądać mecz Leicester – Legia online za darmo i na żywo? ViaPlay za free dostępne jest w wersji testowej na 30 dni. To idealna okazja, aby założyć konto i oglądać mecze Legii na żywo. Stram online z TVP Sport dostępny na sport.tvp.pl i aplikacji mobilnej.

Relację live z meczu Leicester – Legia na żywo w internecie można śledzić za darmo w serwisie GdzieOgladac.pl.

Legia Warszawa w ostatnich tygodniach prezentuje się katastrofalnie. Wciąż ma jednak szanse na awans do kolejnej rundy Ligi Europy. Obecnie traci jeden punkt do Napoli i Spartaka Moskwa, którzy rozegrali już swoje spotkanie w 5. kolejce.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.