Lepsza połowa odc. 4: Nowakowscy mają konkurencję

Lepsza połowa odc. 4 – zobacz gdzie oglądać serial online i powtórki oraz streszczenie odcinka czwartego.

Serial Lepsza połowa odcinek 4 wyemitowany zostanie we wtorek 14 stycznia. Początek o godzinie 21:50, zaraz po M jak Miłość.

Lepsza połowa odc. 4 online na żywo można oglądać na WP Pilot, gdzie udostępniana jest telewizja TVP 2 w internecie. Z kolei powtórki wszystkich odcinków publikowane są na TVP VOD pod adresem vod.tvp.pl.

Lepsza Połowa odc. 4 – zwiastun

Lepsza połowa odc. 4 – streszczenie: Naprzeciwko lokalu Nowakowski otwiera się burgerownia. Lokal, mimo że serwuje jedzenie kiepskiej jakości, z miejsca staje się bardzo popularny. Do tego stopnia, że zaczyna stanowić coraz poważniejszą konkurencję dla restauracji Nowakowskich. Marek nie załamuje się jednak. Głęboko wierzy w to, że jedzenie dobrej jakości i przygotowane z sercem, zawsze wygra z tandetą. W tym, że jakość się liczy, utwierdza Marka nowy, bardzo elegancki klient o wyrafinowanych gustach i smaku. Teodor, bo tak ma na imię klient, podziwia kuchnię Marka. Codziennie zjawia się, aby skosztować kolejnych wyszukanych dań polskiej kuchni. Wkrótce okazuje się, że Teodor jest już ostatnim klientem restauracji. Marek jednak nie traci wiary…

Źródło: TVP VOD

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.