Liga Mistrzów 2020. RB Lipsk – PSG online. Stream za darmo

Poczekaj chwilę na załadowanie się meczu na żywo.

RB Lipsk – PSG online i w TV. TVP 1 oraz Polsat Sport Premium 1 na żywo pokażą mecz Ligi Mistrzów RB Lipsk – Paris Saint-Germain. Transmisje za darmo można oglądać również w internecie. Stream online udostępni sport.tvp.pl i WP Pilot. Relacja live za darmo w naszym serwisie.

Transmisja z RB Lipsk – PSG na żywo. Gdzie oglądać w TV?

Półfinał Ligi Mistrzów RB Lipsk – PSG odbędzie się we wtorek 18.08.2020 o godzinie 21:00 Transmisję przeprowadzi Polsat Sport Premium 1 oraz TVP 1.

Studio przed Ligą Mistrzów rozpocznie się o godzinie 18:00 w Polsacie Sport Premium 1 i TVP Sport. W tej drugiej telewizji rozmowa toczyć będzie się nie tylko o meczu RB Lipsk – PSG, ale również o spotkaniu Legia Warszawa – Linfield FC, ponieważ od 19 będzie można obejrzeć z niego transmisje w TVP Sport.

Mecz RB Lipsk – PSG na żywo skomentują Bożydar Iwanow (Polsat Sport Premium 1) oraz Jacek Laskowski i Robert Podoliński (TVP 1).

RB Lipsk – PSG online. Oglądaj mecze Ligi Mistrzów na żywo w internecie

Mecz RB Lipsk – Paris Saint-Germain na żywo można oglądać również w internecie. Stream online za darmo udostępni sport.tvp.pl, WP Pilot i aplikacja mobilna TVP Sport. Z kolei Polsat Sport Premium 1 online można oglądać na IPLA TV, ale nie za darmo.

Relację live z meczu RB Lipsk – PSG za darmo przeprowadzi nasz serwis.

RB Lipsk w ćwierćfinale okazało się lepsze od Atletico Madryt. PSG natomiast wyeliminował Atalantę Bergamo po dwóch golach w doliczonym czasie gry. Francuzi są faworytem, ale RB Lipsk nie można lekceważyć.

Kto awansuje do półfinału? Zapraszamy do oglądania transmisji TV lub online.

Liga Mistrzów 2020: RB Lipsk – PSG na żywo w TV i online

Data: wtorek 18.08.2020
Godzina: 21:00
Transmisja TV: TVP 1 i Polsat Sport Premium 1
Stream online za darmo: sport.tvp.pl, WP Pilot, aplikacja mobilna TVP Sport
Relacja live za darmo: EkstraklasaLive.PL

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.