Ultimate magazine theme for WordPress.

Liga Mistrzów: AEK Ateny – Bayern Monachium online

Telewizja Polsat Sport Premium 1 na żywo pokaże spotkanie Ligi Mistrzów AEK Ateny - Bayern Monachium. Mecz oglądać można również w internecie. Stream online znaleźć można w IPLA.

Transmisja z AEK Ateny - Bayern Monachium na żywo. Kiedy i gdzie oglądać mecz na żywo w telewizji?

W 3 kolejce Ligi Mistrzów rozegrane zostanie spotkanie AEK Ateny - Bayern Monachium. Gdzie i kiedy oglądać mecz na żywo w telewizji? Transmisja TV dostępna będzie w Polsat Sport Premium 1. Początek dnia 23/10/2018 o godzinie 18:55. Mecz w telewizji skomentują Tomasz Smokowski oraz Paweł Golański. Studio przed Ligą Misrzów rozpocznie się o godzinie 18:00 w Polsat Sport Premium 1, ale również w Polsacie Sport.

Telewizja Polsat Sport Premium 1 online. Gdzie oglądać meczosy na żywo w internecie?

Nie możesz obejrzeć spotkania AEK - Bayern w telewizji i szukasz transmisji w internecie? Stream online z meczu AEK - Bayern znajduje się w IPLA TV. Dostęp do transmisji nie jest darmowy. Aby uzyskać dostęp do telewizji należy wykupić odpowiedni pakiet.. Są to legalne źródła do oglądania sportu w internecie, a takich często brakuje w serwisach typu meczyki, meczosy, mecze24 czy innymi zbierającymi linki do meczów na żywo


Mecz AEK Ateny - Bayern Monachium na żywo

Data: 23/10/2018
Godzina: 18:55
Rozgrywki: 3. kolejka Ligi Mistrzów
Transmisja TV: Polsat Sport Premium 1
Stream online: IPLA
Zapraszamy do śledzenia meczów na żywo w internecie. Jeśli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to zapraszamy po mecze online. Znajdziesz tutaj najważniejsze wydarzenia sportowe na żywo za darmo.

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Privacy Policy