Liga Mistrzów FC Barcelona – Napoli stream online za darmo. Transmisja za free

Transmisję z Ligi Mistrzów FC Barcelona – Napoli można oglądać w telewizji TVP 1 i Polsat Sport Premium 2. Mecz na żywo dostępny jest również w internecie. Stream online udostępni sport.tvp.pl, aplikacja TVP Sport i WP Pilot (za darmo) oraz IPLA TV.

Transmisja TV z meczu FC Barcelona – Napoli. Gdzie i kiedy oglądać?

Spotkanie 1/8 finału Ligi Mistrzów FC Barcelona – Napoli odbędzie się w sobotę o godzinie 21:00. Transmisję przeprowadzi telewizja TVP 1 i Polsat Sport Premium 2. Mecz Barcelona – Napoli na żywo komentować będą Jacek Laskowski i Robert Podoliński (TVP 1) oraz Bożydar Iwanow i Paweł Golański (Polsat Sport Premium 2).

Liga Mistrzów na żywo w internecie. Gdzie oglądać live stream online?

Mecz Barcelona – Napoli na żywo oglądać można również w internecie. Liga Mistrzów online za darmo dostępna dziś będzie w serwisie sport.tvp.pl i aplikacji TVP Sport. Transmisje z TVP 1 na żywo w internecie za free można oglądać również na WP Pilot. Z kolei telewizja Polsat Sport Premium online dostępna jest na IPLA TV, ale nie jest to darmowa platforma.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY OGLĄDAĆ TVP 1 W INTERNECIE ZA DARMO

W pierwszym meczu padł remis 1:1, więc mimo iż faworytem jest FC Barcelona to Napoli nie jest pozbawione szans. W składzie Włochów zobaczymy zapewne Piotra Zielińskiego i być może Arkadiusza Milika.

Liga Mistrzów: FC Barcelona – Napoli na żywo w TV i online

Data: sobota 8.08
Godzina: 21:00
Transmisja TV: TVP 1 i Polsat Sport Premium 2
Stream online: sport.tvp.pl i WP Pilot (za darmo) oraz IPLA TV
Relacja live: EkstraklasaLive.PL

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.