Liga Narodów. Polska – Brazylia online. Transmisja, stream z Final Six

Reprezentacja Polski rozpoczyna zmagania w Final Six Ligi Narodów. Mecz Polska – Brazylia na żywo oglądać można w telewizji TVP 1, TVP Sport oraz Polsat Sport. Transmisja dostępna będzie również w internecie. Stream online udostępni za darmo sport.tvp.pl oraz WP Pilot.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ŚLEDZIĆ MECZ NA ŻYWO W INTERNECIE

Transmisja TV z Polska – Brazylia na żywo

Mecz siatkarskiej Ligi Narodów Final Six Polska – Brazylia na żywo odbędzie się w piątek 10.07.2019 roku o godzinie 23:30 w Chicago. Transmisja TV dostępna będzie w TVP 1, TVP Sport, Polsat Sport.

Mecz Polska – Brazylia na żywo komentować będą Piotr Dębowski i Radosław Panas (TVP 1 i TVP Sport) oraz Tomasz Swędrowski (Polsat Sport).

Polska – Brazylia online. Gdzie oglądać stream na żywo w internecie?

Mecz Polska – Brazylia na żywo można oglądać nie tylko w telewizji, ale również w internecie. Stream online z meczu Polska – Brazylia za darmo udostępni sport.tvp.pl oraz aplikacja mobilna TVP Sport, która pozwala oglądać mecze na żywo na androidzie i nie tylko. Telewizja TVP 1 w internecie za darmo dostępna jest również na WP Pilot. Telewizję Polsat Sport online można oglądać na IPLA.

Mecz Polska – Brazylia na żywo

Data: 10.07.2019
Godzina: 23:30
Rozgrywki:  Liga Narodów Final Six
Transmisja TV: TVP 1, TVP Sport, Polsat Sport
Stream online: sport.tvp.pl, IPLA, WP Pilot

Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.