Ultimate magazine theme for WordPress.

Lille – AS Monaco na żywo

Telewizja Eleven Sports na żywo pokaże spotkanie Ligue 1 Lille - Monaco. Mecz oglądać można również w internecie. Stream online znaleźć można w .

Transmisja z Lille - Monaco na żywo. Kiedy i gdzie oglądać mecz na żywo w telewizji?

W 26 kolejce Ligue 1 rozegrane zostanie spotkanie Lille - Monaco. Gdzie i kiedy oglądać mecz na żywo w telewizji? Transmisja TV dostępna będzie w Eleven Sports. Początek dnia 15/03/2019 o godzinie 20:30.

Telewizja Eleven Sports online. Gdzie oglądać mecze na żywo w internecie?

Nie możesz obejrzeć spotkania Lille - Monaco w telewizji i szukasz transmisji w internecie? Stream online z meczu Lille - Monaco znajduje się na WP Pilot, Player, IPLA oraz elevensports.pl. Dostęp do telewizji Eleven Sports w internecie nie jest darmowy. Miesięczny koszt wynosi 15 złotych.znajduje się w NC+ Go i Canal+ Sport Online. Dostęp do tych usług mają jedynie abonenci. Pozostali widzowie chcący oglądać transmisje mogą wykupić specjalny pakiet na platformie Player.za darmo znajduje się WP Pilot, sport.tvp.pl oraz aplikacja mobilna TVP Sport.. Są to legalne źródła do oglądania sportu w internecie, a takich często brakuje w serwisach typu meczyki, meczosy, mecze24 czy innymi zbierającymi linki do meczów na żywo


Mecz Lille - Monaco na żywo

Data: 15/03/2019
Godzina: 20:30
Rozgrywki: 26. kolejka Ligue 1
Transmisja TV: Eleven Sports
Stream online:
Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Privacy Policy