Liverpool – Chelsea na żywo. Transmisja, live stream online

Mecz Liverpool – Chelsea na żywo pokaże telewizja Super Polsat, Polsat Sport oraz Polsat Sport Premium 1. Transmisję oglądać można również w internecie. Stream online udostępni IPLA. Relacja live za darmo w EkstraklasaLive.pl.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ŚLEDZIĆ MECZ NA ŻYWO W INTERNECIE

Transmisja TV z meczu Liverpool – Chelsea. Gdzie i kiedy oglądać?

Spotkanie o Superpuchar Europy odbędzie się środa 14 sierpnia o godzinie 21:00. Transmisję przeprowadzi telewizja Super Polsat, Polsat Sport oraz Polsat Sport Premium 1. Mecz Liverpool – Chelsea na żywo komentować będą Mateusz Borek oraz Artur Wichniarek.

Liverpool – Chelsea na żywo w internecie. Gdzie oglądać live stream online?

Mecz Liverpool – Chelsea na żywo oglądać można również w internecie. Stream online dostępny jest na platformie IPLA. Dostęp do transmisji z Liverpool – Chelsea nie jest jednak darmowy.

Liverpool do meczu przystąpi jako zdobywca Ligi Mistrzów, a Chelsea jako zwycięzca Ligi Europy. Obie drużyny do spotkania przystąpią w odmiennych nastrojach po inauguracji Premier League. Chelsea została rozgromiona przez Manchester United aż 0:4. Liverpool ma za sobą dwa mecze w tym sezonie. Najpierw przegrał w rzutach karnych z Manchesterem City w meczu o Tarczę Wspólnoty, a w lidze wygrał 4:1 z Norwich City.

Ostatni mecz Liverpool – Chelsea zakończył się wynikiem 2:0.

Superpuchar Europy: Liverpool – Chelsea na żywo w TV i online

Data: środa 14 sierpnia
Godzina: 21:00
Transmisja TV: Super Polsat, Polsat Sport oraz Polsat Sport Premium 1
Stream online: IPLA
Relacja live: EkstraklasaLive.PL

Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.