Liverpool – Manchester City online. Live za darmo w internecie

Telewizja Canal+ Sport na żywo pokaże spotkanie Premier League Liverpool – Manchester City. Mecz oglądać można również w internecie. Stream online znaleźć można w Player. Relacja live za darmo w naszym serwisie.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ŚLEDZIĆ MECZ NA ŻYWO W INTERNECIE

Transmisja z Liverpool – Manchester City na żywo

W 12. kolejce Premier League rozegrane zostanie spotkanie Liverpool – Manchester City. Gdzie i kiedy oglądać mecz na żywo w telewizji? Transmisja TV dostępna będzie w Canal+ Sport . Początek w niedzielę 10.11.2019 o godzinie 17:30. Mecz Liverpool – Manchester City na żywo skomentują Marcin Rosłoń i Przemysław Rudzki.

Gdzie oglądać meczosy na żywo w internecie?

Nie możesz obejrzeć spotkania Liverpool – Manchester City w telewizji i szukasz transmisji w internecie? Stream online z meczu Liverpool – Manchester City znajduje się w NC+ Go i Canal+ Sport Online. Dostęp do tych usług mają jedynie abonenci. Pozostali widzowie chcący oglądać transmisje mogą wykupić specjalny pakiet na platformie Player.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY WYKUPIĆ LEGALNY DOSTĘP DO KANAŁÓW CANAL+

Mecz Liverpool – Manchester City na żywo

Data: 10.11.2019
Godzina: 17:30
Rozgrywki: 12. kolejka Premier League
Transmisja TV: Canal+ Sport
Stream online: Player

Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.