ŁKS Łódź – Wisła Płock na żywo za darmo. Transmisja, live, stream

Mecz ŁKS – Wisła Płock na żywo online za darmo.

Poczekaj chwilę na załadowanie się meczu na żywo.

Transmisję z ŁKS Łódź – Wisła Płock można oglądać w telewizji nSport+ i Canal+ Sport 3. Mecz na żywo dostępny jest również w internecie. Stream online udostępni Player oraz Canal+ Sport Online. Relacja live za darmo w naszym serwisie.

Transmisja TV z ŁKS Łódź – Wisła Płock. Gdzie i kiedy oglądać mecz na żywo?

Spotkanie 22. kolejki PKO Ekstraklasy ŁKS Łódź – Wisła Płock rozegrane zostanie w sobotę 15 lutego o godzinie 15:00. Mecz na żywo pokaże telewizja nSport+ i Canal+ Sport 3. Komentatorami starcia ŁKS Łódź – Wisła Płock będą Adam Marchliński i Marcin Baszczyński.

ŁKS Łódź – Wisła Płock online. Transmisje z PKO Ekstraklasy w internecie

Mecze PKO Ekstraklasy na żywo w internecie dostępne są na Canal+ Sport Online oraz Player. Dostęp do tej pierwszej platformy posiadają jedynie abonenci Canal+, a na Playerze pakiet jest płatny. W cenie 50 zł miesięcznie otrzymujemy dostęp do ponad 20 telewizji, w tym połowa to kanały Canal+. Kibice z zagranicy mogą oglądać transmisje z PKO Ektraklasy w serwisie Ekstraklasa.TV.

Relację live z meczu ŁKS Łódź – Wisła Płock przeprowadzi serwis EkstraklasaLive.pl.

ŁKS Łódź to zdecydowanie najsłabszy zespół PKO Ekstraklasy. Do tej pory zdobył zaledwie czternaście punktów i ma małe szanse na utrzymanie się w lidze. Ma aż osiem punktów straty do trzynastej Korony Kielce.

Wisła Płock zgromadziła 30 punktów, co obecnie daje jej dziesiąta pozycję w tabeli PKO Ekstraklasy. W rundzie jesiennej płocczanie wygrali z ŁKS-em Łódź 2:1.

Meczyki: ŁKS Łódź – Wisła Płock na żywo w TV i online

Data: sobota 15 lutego
Godzina: 15:00
Transmisja TV: nSport+ i Canal+ Sport 3
Stream online: Player oraz Canal+ Sport Online
Relacja live: EkstraklasaLive.PL

Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.