Lotto Ekstraklasa na żywo: Miedź – Górnik online za darmo

Telewizja Canal+ Sport na żywo pokaże spotkanie Lotto Ekstraklasy Miedź Legnica - Górnik Zabrze. Mecz oglądać można również w internecie. Stream online znaleźć można w Canal+ Sport Online, Player.

Transmisja z Miedź Legnica - Górnik Zabrze na żywo. Kiedy i gdzie oglądać mecz na żywo w telewizji?

W 35 kolejce Lotto Ekstraklasy rozegrane zostanie spotkanie Miedź Legnica - Górnik Zabrze. Gdzie i kiedy oglądać mecz na żywo w telewizji? Transmisja TV dostępna będzie w Canal+ Sport. Początek dnia 11/05/2019 o godzinie 18:00.

Telewizja Canal+ Sport online. Gdzie oglądać meczyki na żywo w internecie?

Nie możesz obejrzeć spotkania Miedź Legnica - Górnik Zabrze w telewizji i szukasz transmisji w internecie? Stream online z meczu Miedź Legnica - Górnik Zabrze znajduje się w NC+ Go i Canal+ Sport Online. Dostęp do tych usług mają jedynie abonenci. Pozostali widzowie chcący oglądać transmisje mogą wykupić specjalny pakiet na platformie Player.. Są to legalne źródła do oglądania sportu w internecie, a takich często brakuje w serwisach typu meczyki, meczosy, mecze24 czy innymi zbierającymi linki do meczów na żywo


Mecz Miedź Legnica - Górnik Zabrze na żywo

Data: 11/05/2019
Godzina: 18:00
Rozgrywki: 35. kolejka Lotto Ekstraklasy
Transmisja TV: Canal+ Sport
Stream online: Canal+ Sport Online, Player
Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.