Łotwa – Polska na żywo online [transmisja TVP 1, Polsat Sport]

Mecz Łotwa – Polska na żywo za darmo. Zobacz gdzie oglądać transmisję w TV i online. Stream w internecie będzie dostępny za darmo, podobnie jak relacja live.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ŚLEDZIĆ MECZ NA ŻYWO W INTERNECIE

W czwartkowy wieczór na kibiców reprezentacji Polski czekają emocje związane z meczem eliminacji mistrzostw Europy 2020 z Łotwą. Po nieudanych wrześniowych potyczkach ze Słowenią i Austrią Polacy muszą się przełamać i odnieść komplet zwycięstw z Łotwą oraz Macedonią Północną.

Transmisja z Łotwa – Polska w TV. Kiedy i gdzie oglądać?

Spotkanie Łotwa – Polska w 7. kolejce eliminacji Euro 2020 odbędzie się 10 października o godzinie 20:45. Gdzie oglądać mecz na żywo w TV? Transmisję przeprowadzi telewizja TVP 1 oraz Polsat Sport. Studio przedmeczowe dostępne będzie również w TVP Sport.

Łotwa – Polska online

Telewizja TVP 1 oraz Polsat Sport na żywo w internecie jest dostępna legalnie. Jeśli chcecie oglądać stream z meczu Łotwa – Polska, to warto wybrać opcję z TVP, który udostępnia darmową transmisję w internecie.

Mecz Łotwa – Polska online za darmo można oglądać w serwisie i aplikacji TVP Sport. Ponadto telewizja TVP 1 stream na żywo w internecie udostępnia na platformie WP Pilot, która umożliwia oglądanie transmisji z Łotwa – Polska również spoza Polski.

Telewizja Polsat Sport online dostępna jest na platformie IPLA TV. Miesięczny dostęp do pakietu SPORT kosztuje 20 zł, a za dostęp do meczu Łotwa – Polska należy zapłacić 5 zł.

Łotwa - Polska na żywo online

Relację live za darmo przeprowadzi serwis EkstraklasaLive.pl. Znajdziesz tam bramki, filmy, zdjęcia, opinie ekspertów oraz kibiców, a także statystyki i inne ciekawostki.

Zapraszamy do oglądania meczu Łotwa – Polska na żywo online lub w transmisji TV.

Meczyki: Łotwa – Polska na żywo

Data: 10 października 2019, godzina 20:45
Transmisja TV: TVP 1 i Polsat Sport
Stream online za darmo: sport.tvp.pl, WP Pilot, IPLA*
Relacja live w internecie: EkstraklasaLive.PL

*Stream online z IPLA dostępny jest odpłatnie

Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.