Łotwa – Polska online. Transmisja z TVP 1 za darmo

Mecz Łotwa – Polska na żywo w internecie można oglądać za darmo. Transmisja TV dostępna będzie w telewizji Polsat Sport oraz TVP 1, dzięki czemu stream online można legalnie oglądać nawet za granicą.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ŚLEDZIĆ MECZ NA ŻYWO W INTERNECIE

Łotwa – Polska na żywo. Kiedy i gdzie oglądać?

Mecze eliminacji Euro 2020 można oglądać w dwóch kanałach TV. Transmisję z Łotwa – Polska przeprowadzi TVP 1 i Polsat Sport. Mecz na żywo skomentują Mateusz Borek i Tomasz Hajto (Polsat Sport) oraz Dariusz Szpakowski i Marcin Żewłakow (TVP 1).

TVP Sport online: Transmisja z Łotwa - Polska

Łotwa – Polska online. Stream z TVP 1 za darmo

Mimo iż mecz Łotwa – Polska na żywo pokaże TVP 1 i Polsat Sport, to nie każdy będzie miał możliwość, aby w czwartkowy wieczór zasiąść przed telewizorem, aby obejrzeć transmisję. Kibice zza granicy mogą również nie posiadać dostępu do polskiej TV.

Gdzie zatem oglądać transmisję z Łotwa – Polska w internecie? Telewizja TVP 1 na żywo za darmo dostępna jest m.in. w darmowym pakiecie WP Pilot, który umożliwia legalne oglądanie telewizji również poza granicami Polski.

Ponadto mecz Łotwa – Polska online udostępniony zostanie w serwisie internetowym i aplikacji mobilnej TVP Sport. Stream w internecie dostępny jest za darmo i nie wymaga logowania.

Mecz Łotwa – Polska live za darmo można śledzić również w serwisie EkstraklasaLive.pl.

Polska jest obecnie liderem swojej grupy i ma dwa punkty przewagi nad Słowenią i trzy nad Austrią.

Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.