Transfery. Luka Modrić odrzucił ofertę Realu Madryt! Wkrótce zmieni klub?

Luka Modrić odrzucił propozycję przedłużenia kontraktu z Realem Madryt. Warunki przedstawione przez klub okazały się niesatysfakcjonujące. Zdobywca „Złotej Piłki” jest kuszony przez Inter Mediolan.

2018 rok był dla Luki Modricia znakomity. Zająć on trzecie miejsce na mistrzostwach świata z reprezentacją Chorwacji, której był liderem. To głównie dzięki temu zdobył „Złotą Piłkę”. Bardzo dobrze spisywał się również w Realu Madryt.

Zobacz również: Rok 2018 należał do Modricia

Królewscy chcieliby zatrzymać Modricia na dłużej. Obecny kontrakt wygasa 30 czerwca 2020 roku i już prowadzone są rozmowy na temat jego przedłużenia. 33-letni zawodnik chciałby jednak zarabiać dużo więcej. Obecnie może liczyć na zarobki 6,5 miliona euro rocznie, a chciałby cztery miliony więcej!

Przedstawiony przez Real nowy kontrakt nie zawiera aż takiej podwyżki, dlatego Modrić go odrzucił i rozważa zmianę barw klubowych. Chorwat jest celem numer jeden Interu Mediolan, który kusi go większymi zarobkami niż Real Madryt.

Modrić do Realu trafił pod koniec sierpnia 2012 roku z Tottenhamu. Do tej pory rozegrał w jego barwach 280 meczów, zdobył 14 goli i zaliczył 43 asysty.

Zostaw odpowiedź